Geri Dön
TeknolojiiPhone 6S Daha Kalın Olacak

iPhone 6S Daha Kalın Olacak

Apple cihazları hakkında yaptığı doğru tahminler ile adından sıkça söz ettiren Ming-Chi Kuo, iPhone 6S'e değindi, işte detaylar... Yatırımcılar adına yeni bir rapor hazırlayan Ming-Chi Kuo, Apple'ın tasarımda revizyona gideceğini aktardı....

iPhone 6S Daha Kalın Olacak

Apple cihazları hakkında yaptığı doğru tahminler ile adından sıkça söz ettiren Ming-Chi Kuo, iPhone 6S'e değindi, işte detaylar... Yatırımcılar adına yeni bir rapor hazırlayan Ming-Chi Kuo, Apple'ın tasarımda revizyona gideceğini aktardı. Raporda yer alan bilgilere göre, iPhone 6 modellerinde karşımıza çıkan bükülme sorunu, firmanın tasarım konusunda değişiklik yapmasına neden olacak. Dayanıklılık bakımından çok da iyi iş çıkardığı söylenemeyen iPhone 6, yeni modeli 6S ile beraber yerine çok daha güçlü bir kasaya bırakacak. 7000 serisi alüminyum kullanmaya başlayacağı söylenen telefonun eskiye nazaran daha güçlü ve bunun sonucunda daha 'bükülemez' bir hal alacağı belirtiliyor. Aslında görünüm bakımında bizleri büyük bir değişiklik beklemiyor. Firma, milimlik oynamalar ile iPhone 6S'i daha kalın ve biraz daha geniş çerçeveli tasarlayacak. Bakıldığında kolay kolay fark edilemeyeceği söylenen değişiklikler, 6 ve 6S'in yan yana gelmesi ile göze batacak. Bir önceki halkasına nazaran yaklaşık olarak 0,20 mm daha kalın olacağı düşünülen iPhone 6S, aynı zamanda 0,15 mm daha geniş bir çerçeveye sahip olacak.

7000 serisi alüminyum ile harmanlanacak olan telefonda Force Touch ekran kullanımımıza sunulacak. %60 oranında daha dayanıklı olacağı ön görülen iPhone 6S, beraberinde kızıl altın adında yeni bir renk seçeneği ile geliyor. Kuo'nun belirtmesine göre, göz zevkine hitap eden, farklı bir renk, yeni iPhone'da bizleri karşılayacak. Raporda belirtilen başlıca değişiklikler bu şekilde. Yeni bir haber gelirse paylaşmış olacağız, takipte kalın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler