Geri Dön

iPhone 7 ile ilgili bilgiler kesinleşiyor!

Apple her iPhone serisi ile bir önceki nesile göre daha fazla satış rakamına ulaşarak büyümesini devam ettirdi. iPhone 7 ile ilgili bilgiler kesinleşiyor!

iPhone 7 ile ilgili bilgiler kesinleşiyor!

iPhone 6'nın başarısı iPhone 6S'in satış rakamlarını oldukça fazla etkiledi ve iPhone 6S satışlarının bu çeyrekte duraklama ya da gerileme noktasına geldi.

1 yıl içinde 200 milyar dolardan daha fazla değer kaybeden şirket hisseleri günlük borsacıları tedirgin etse de uzun vade yatırımcıları Apple'ın tekrar trilyon dolarlık şirket hayallerinin gerçek olacağını düşünüyor.

Bu hayalin gerçekleşmesi için en önemli kriterlerden birisi olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ise Eylül ayında bizlere tanıtılacak. Eylül ayı diyoruz ama bu her zaman yapılan takvimden kaynaklanıyor. Yoksa bazı kaynakların Apple'ın Haziran ayında düzenleyeceği Geliştiriciler Konferansı 2016'da iPhone 7'yi görebileceğimizi söylüyor.

iPhone 7 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu bilgilerin ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğu belirsiz ama iPhone 7 belirtilen özellikler ile gelecekse ortalığı yakıp kavuracak gibi görünüyor.

iPhone 7 ile ilgili bilgiler kesinleşiyor

iPhone 7'nin iPhone 6S'ten tam 1mm daha ince geleceği ilk söylenti. Bunun sebebi ise 3,5mm kulaklık çıkışından vazgeçilmiş olması olarak gösteriliyor. Böylece iPhone 7'nin 6,1mm civarlarında olması bekleniyor.

iPhone 7'nin su geçirmezlik özelliği olacağı söylense de Apple yöneticilerinin bu duruma ne kadar tereddütlü baktıklarına zaman içinde yaptıkları açıklamalar ile şahit olduk. Apple su geçirmezlik noktasında "garanti kapsamında" yaşanacak müşteri şikayetlerini düşünerek su geçirmezlik tarafında adım atmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

iPhone 7 ile ilgili bir diğer özellik ise stereo hoparlörler. Ses verme noktasında rakiplerine göre her daim geride olan Apple'ın Beats Audio ile birlikte özel bir donanıma imza atacağı bekleniliyor.

Fareden kediye uçan tekme!İspanya'da karnı acıkan kedinin yakalamaya çalıştığı fare, Malaga sokaklarını kediye dar etti. O anlar sosyal medyaın gündemine oturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber