Geri Dön

iPhone 7, suya dayanıklı mı yoksa su geçirmez mi olacak?

Gelecek yıl görücüye çıkacağı tahmin edilen iPhone 7 ile ilgili bomba bir iddia mevcut. Zira söylentilere göre cihaz su geçirmez olacak... Apple'ın her yıl yeni bir iPhone modeli ile karşımızda...

iPhone 7, suya dayanıklı mı yoksa su geçirmez mi olacak?

Gelecek yıl görücüye çıkacağı tahmin edilen iPhone 7 ile ilgili bomba bir iddia mevcut. Zira söylentilere göre cihaz su geçirmez olacak... Apple'ın her yıl yeni bir iPhone modeli ile karşımıza çıkması artık neredeyse geleneksel bir hal almış durumda. Hatta model sayısını arttıran firma, Plus segmentini de aileye katmış bulunuyor. iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerinin pek çok ülkede görücüye çıkmasından sonraysa gözler iPhone 7'ye dönmüş vaziyette.

Yeni model ile ilgili oldukça önemli söylentiler mevcut. Belirtilenlere göre iPhone 7, oldukça sağlam bir kasaya sahip olacak. Hatta bu güçlü kasa, telefonun su geçirmez bir yapıda olmasını sağlayacak. Sony tarafından üretilen akıllı telefonlarda karşımıza çıkan su geçirmez özelliği, nasıl bir şekilde iPhone 7'de var olacak elbette bilinmiyor. Koşulların nasıl olacağı oldukça merak konusu. Tek iddia kasayla ilgili değil elbet. Bundan önce 1 GB RAM'i benimseyen Apple, yeni telefonunda bu sevdasından da vazgeçebilir. Söylentiler, firmanın 3 GB RAM'e geçeceği yönünde. Bu sayede oldukça güçlü bir iPhone modeli üretecek olan Apple, performansı es geçmemiz olacak.

Oyuncu Begüm Öner'den 'Corona virüs utansın!' paylaşımıSon dönemde Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini güldüren Begüm Öner, eğlenceli videolarına bir yenisini daha ekledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber