Geri Dön

iPhone 7'nin beklenen satış fiyatı!

Herkesin merakla beklediği iPhone 7 ne zaman çıkacak sorusu yanıt bulmuştu. Şimdi ise iPhone 7'nin beklenen satış fiyatı ne kadar sorusu merak ediliyor. iPhone 7, 16 GB değil de 32 GB versiyon ile gelirse fiyat tahminimiz haber detaylarında.

iPhone 7'nin beklenen satış fiyatı!

iPhone 7'lerle ilgili en dikkat çekici farkın kamera tarafında olması bekleniyor. iPhone 7'lerde kuvvetle muhtemel kulaklık girişi yer almayacak. Bunun yerine Bluetooth teknolojisi ve/veya şarj yuvasına takılacak.Kaynak: İşte iPhone 7 böyle olacak! Henüz netlik kazanmasa da Lightning portu iPhone 7 serisinde hem şarj/veri hem de kulaklık bağlantı noktası olarak kullanılacak. iPhone 7 modeli, alıştığımız tek kameralı akıllı telefon olarak gelecek ve 2 GB RAM’e sahip olacak. iPhone 7 Plus modelinde ise çift kameranın yanı sıra 3 GB RAM yer alacak.3.5 mm ses yuvasının olmaması, kablosuz şarj özelliği ve hızlı şarj teknolojisi gibi önemli detaylar da var. Kablosuz şarj özelliği sayesinde artık kablo karmaşasıyla da uğraşmayacağız.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7’deki Akıllı Bağlantı Noktası Ne İşe Yarayacak? iPhone 7’nin Kamerasının Yanındaki Boşluklar Ne İşe Yarayacak?

Bir diğer önemli özellik ise kameranın yanında bulunan iki küçük nokta. Bunlardan birinin lazer teknolojisi ya da ilk önce LG G4‘te gördüğümüz renk spektrum sensörü olacağını diğerinin de mikrofon olacağını düşünüyoruz.

En büyük değişim ise sanırız anten çizgilerinin HTC 10‘da olduğu gibi üstte ve alta taşınması. Apple gözümüzün alıştığı o alakasız anten çizgilerinden kurtulmasına oldukça sevindik zira Huawei, HTC gibi diğer üreticilerin de onu takip ettiğini hatırlatalım.

iPhone 7 bir değişiklik olmazsa Eylül ayında tanıtılacak ve Ekim ayı gibi de satışta olacak. Peki ya fiyatı ne olacak?

iPhone 7 Fiyat Ne Olacak?

Apple‘ın her yıl iPhone modellerine zam yaptığını görüyoruz. Bu zam Amerika’da olmasa da hem Avrupa hem Asya hem de ülkemizde fiyatların bir önceki nesilden daha pahalıya satılmasına sebep oluyor. iPhone 7, 16 GB değil de 32 GB versiyon ile gelirse 3.599 TL‘den aşağı olacağını kesinlikle beklemeyin zira şu anda 16 GB iPhone 6S‘in 3.099 TL‘den satışta olduğunu hatırlatalım.

Nusret Gökçe'den ırkçılık karşıtı videoABD'de iki restoranı bulunan ünlü etçi Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından farkındalık yaratmak için siyahi bir bebeğe süt içirdiği videosunu paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber