Geri Dön

iPhone 7s'in bazı tasarım detayları ortaya çıktı

Apple'ın eylül ayı içerisinde iPhone 8, iPhone 7s Plus ve iPhone 7s adlı üç yeni akıllı telefon modelini tanıtacağına kesin gözüyle bakılıyor. Şimdiyse iPhone 7s'in tasarım özelliklerini ortaya çıkaran yeni bir görsel paylaşıldı.

iPhone 7s'in bazı tasarım detayları ortaya çıktı

milliyet.com.tr

Daha önce Apple'ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 8 ve iPhone 7 yan yana görüntülenmişti. Şimdiyse iPhone 7s ve iPhone 7'ni yan yana olduğu bir fotoğraf ortaya çıktı. Görsel, iPhone 7s'in iPhone 7'ye oranla daha büyük ve daha kalın bir kasaya sahip olduğunu gösteriyor. Cihazın camla kaplanmış olması bu boyut farkının altında yatan temel sebep olarak gösterilebilir.

iPhone 7sin bazı tasarım detayları ortaya çıktı

Bilgiler, bir kılıf yapımcısının çizimlerine dayanıyor. Bu şemaları sağlayan ve kılıfı hazırlayan kişi, iPhone'un montajcısı Foxconn'da kaynak bulduklarını iddia ederek bilgilerin güvenilir olduğunu söylüyor.

Öte yandan iPhone 7s'te anten çizgilerinin yer almaması. Cihazın iPhone 8 gibi kablosuz şarj özelliğine sahip olabileceğine işaret ediyor.

İlçeye inen dağ keçilerini görüntüledi, sözleri gülümsettiERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde, koronavirüs nedeniyle vatandaşların evlerinde kalmasının ardından dağ keçileri ilçe yakınlarına kadar indi. Rehber ve fotoğrafçı Şevket Gültekin ilçeye inen dağ keçilerini görüntüledi. Gültekin'in dağ keçilerine seslenmesi gülümsetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber