Geri Dön

iPhone 8 ne zaman tanıtılacak? iPhone 8'in fiyatı ne kadar olacak?

Apple'ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 8 ne zaman tanıtılacak? Wall Street Journal'ın çeşitli kaynaklara dayandırdığı haberine göre Apple yeni iPhone'unu tanıtacağı etkinliği 12 Eylül'de düzenleyecek.

iPhone 8 ne zaman tanıtılacak? iPhone 8'in fiyatı ne kadar olacak?

milliyet.com.tr

Apple'ın kısa bir süre sonra düzenleyceği etkinlikte iPhone 8, iPhone 7s, iPhone 7s Plus olmak üzere üç yeni ürününü tanıtması bekleniyor. iPhone 8'in OLED (Organic Light Emitting Diode/ Işık Yayan Organik Diyot) ekran ve üç boyutlu yüz tanıma teknolojisiyle geleceği söyleniyor.

Apple yeni iPhone'unu tanıtacağı etkinliği 12 Eylül'de düzenleyecek. Şirketten ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Eylül ayının başlayacağı Cuma gününe az bir zaman kala henüz Apple'dan resmi davetiyeler de gelmiş değil.

New York Times'da 64GB'lık iPhone 8 modelinin 999 dolar fiyatla satılacağı belirtildi. Bütün yaz boyunca bu modelin 1000 dolar ve daha yukarı fiyatlarla satışa sunulacağını duymuştuk. Bütün yaz boyunca bu modelin 1000 dolar ve daha yukarı fiyatlarla satışa sunulacağını duymuştuk.

Apple'ın aynı etkinlikte iPhone 8’in yanında Apple Watch ile birlikte 4K çözünürlüklü ve HDR özellikli yeni Apple TV'yi de tanıtacağı söyleniyor

Apple 2017'nin üçüncü çeyreğine dair açıkladığı bilançosunda bir önceki yılın aynı çeyreğine göre iPhone satışlarının yüzde 2 yükselerek 41 milyona çıktığını açıklamıştı. Wall Street Journal'da haberinde yapılan bir tüketici anketinde ise katılımcılardan, önümüzdeki 90 gün içinde telefon almayı düşünenlerin yüzde 52'sinin iPhone almayı düşündüğü belirlendi.

Begüm ve Ceyhun, Fahriye Evcen'in meydan okumasına katıldıOyuncu Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy, magazin dünyasının eğlenceli çiftleri arasında yer alıyor. Çift, karantina günlerinde Fahriye Evcen’in başlattığı parmak hareketleri meydan okumasına dahil oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber