Geri Dön

iPhone 8 yerine bunlar gelebilir

Apple'ın 2017'de tanıtması beklenilen yeni iPhone modeliyle ilgili iddialar ardı ardına gelmeye devam ediyor.

iPhone 8 yerine bunlar gelebilir

Apple'ın önümüzdeki yıl 10. yıldönümüne özel üreteceği cihazın ismi iPhone 8 olmayabilir. Çinden gelen iddilara göre Apple, iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve Ferrari isimli bir telefon üzerinde çalışıyor.

Apple, 2017’de D20, D21 ve D22 kod adlarına sahip 3 yeni iPhone modeli tanıtacak. Bunlardan ikisi D20 ve D21 yani iPhone 7s ve iPhone 7s Plus önceki iPhone’lar gibi LCD ekrana sahip olacak. D22 yani Ferrari kod adlı modelde ise farklı bir ekran kullanılacak.

En üst özelliklere sahip olması beklenen Ferrai kod adlı modelin tamamen camdan üretilen bir gövdeye, çerçevesiz OLED ekrana, ekrana gömülü home tuşuna ve tamamen kablosuz şarj teknolojisine sahip olacağı iddia ediliyor. Ekran büyüklüğünün ise 5,1 veya 5,2 inç'ten daha büyük olacağı da söylentiler arasında yer alıyor

Kaynakçıyla karganın dostluğu görenleri şaşırtıyorBursa’nın İnegöl ilçesinde, kaynakçılık yapan Recep Evren'in (60), tarlada yaralı halde bulduktan sonra iş yerinde beslediği karga yanından bir an olsun ayrılmıyor. Evren, kargayı salmasına rağmen gitmediğin belirterek, "Beni sevdi, omzumdan ayrılmıyor, muhabbet kuşu gibi. Çocuğum gibi bakıyorum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber