Geri Dön

LG G6 ve G5 yan yana fotoğraflandı

LG'nin 26 Şubat'ta tanıtacağı bir sonraki amiral gemisi G6 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu sefer ise LG G6 ve G5'in yan yana fotoğrafı bir yayınlandı.

LG G6 ve G5 yan yana fotoğraflandı

LG G6'nın teknik özelikleri, tasarımı veya kılıfına dair çıkan haberleri daha önce sizlere aktarmıştık. Şimdi ise LG G6'ya ait olduğu iddia edilen yeni bir görüntü yayınlandı. Ortaya çıkan fotoğrafta LG G5 ve G6'nın yan yana durduğu iddia ediliyor. Fotoğrafta kapalı durumda olan telefonların ön paneli rahatça görünüyor.

LG G6 ve G5 yan yana fotoğraflandı

LG G6'nın 5.7 inç QHD ekran, Snapdragon 821 işlemci, 4 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı, 3200 mAh pil, Android 7.0 Nougat işletim sistemi, 32-bit Quad DAC teknolojisi, suya ve toza karşı dayanıklı IP67 veya IP68 sertifikası, ekran daima açık (always-on-display) özelliğiyle gelmesi bekleniyor.

Üç bacaklı sokak köpeği ile temizlik işçisinin yürek ısıtan dostluğuİzmir'in Karşıyaka ilçesinde temizlik görevlisi Mustafa Sağsöz (51) ile 3 bacaklı sokak köpeği "Kola", 5 yıldır hiç ayrılmadan birbirlerine yol arkadaşlığı yapıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber