Geri Dön

LG'den bir ilk! Bu telefon mendil gibi katlanabiliyor!

LG’nin yeni amiral gemisi “G Flex” test edildi; İlk esnek akıllı telefon üretilmiş oldu!

LG'den bir ilk! Bu telefon mendil gibi katlanabiliyor!

Teknoloji dünyasının lider markası LG, gelişimlerini hızla sürdürüyor. Öne sürdüğü ve dedikodulara teslim ettiği tüm projeleri bir bir hayata geçiren başarılı marka, bir ilke daha imza attı. Geçtiğimiz günlerde resmi tanıtımı gerçekleşen “LG G Flex”in esnediğine dair iddialar LG tarafından doğrulandı.

Aşağıdan yukarıya doğru kıvrımlı bir kasa yapısına sahip yeni modelin esnediğine dair test videoları paylaşılmış. Video sahibi G Flex kullanıcısının iddialarına göre, gerçek bir darbe aldığında veya güç uygulandığında esneyebiliyor.

Kıvrımlı yerine kavisli bir kasa denmesi daha doğru olacak akıllı telefonun, esnek cihaz teknolojisinin gelişmesinde ilk adım olabilir. 6 inç büyüklüğündeki 720p OLED ekran teknolojisini kullanan G Flex, yüksek performans sunan işlem gücünü Snapdragon 800’den ve 2 GB RAM’den sağlıyor.

Gülşah Saraçoğlu: Ben tasarımcı değil terziyim!Şarkcı Simge Sağın'ın ilk Harbiye Açıkhava konserinde giydiği renkli sahne kostümü olay oldu. Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafet; Meksikalı şarkıcı Thalia’nın geçen yıl bir konserinde giydiği kostümün kopyası olduğu haberleriyle gündeme geldi. Tüm bu yaşananların ardından Gülşah Saraçoğlu, konuya açıklık getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber