Geri Dön

Logitech G'den Lightsync destekli iki yeni oyun ekipmanı: G560 ve G513

Logitech G, Lightsync özelliğine sahip G560 PC oyun hoparlörü ve G513 mekanik oyun klavyesini duyurdu. G560 PC oyun hoparlörü, teknolojisi sayesinde oyun seslerini, ışıkla birleştiren bu hoparlör, donanım özellikleriyle ön plana çıkarıyor.

Logitech G'den Lightsync destekli iki yeni oyun ekipmanı: G560 ve G513

Logitech G, G560 ve G513 adlı iki yeni ürününü duyurdu. G560 PC oyun hoparlörü, ışık ve sesleri oyun deneyimiyle senkronize eden gelişmiş Logitech G Lightsync teknolojisine sahip ilk oyun hoparlörü olmasıyla dikkat çekiyor. G513 mekanik oyun klavyesi ise RGB aydınlatma ve Lightsync desteğiyle karşımıza çıkıyor.

Oyun içerisindeki tüm seslerin duyulabilmesini sağlayan Logitech G560; 240 Watt Peak / 120 Watt RMS gücü, DTS:X Ultra 1.0 3D özelliğiyle, müzik ve PC oyunlarında yüksek ses kalitesi sunuyor. Oyunculara daha sürükleyici ve eğlenceli bir deneyim yaşatan, gelişmiş Lightsync teknolojisiyle güçlendirilen Logitech G560’ın parlak RGB aydınlatması ve güçlü sesi, ekrandaki oyunla gerçek zamanlı senkronize oluyor. Hoparlörün üzerindeki 4 aydınlatma noktası, yaklaşık 16,8 milyon renkle özelleştirilebilen ışık ve animasyon efektleriyle kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor.

Logitech G560, USB, 3,5 mm ve Bluetooth gibi birçok bağlantı seçeneğini destekliyor. Bu özellikleri Logitech Easy-Switch teknolojisiyle birleştiren hoparlör, PC, akıllı telefon ve tablet gibi 4 cihaz arasında kesintisiz geçiş yaparak, oyun oynarken aynı anda telefondan müzik dinleme imkânı da sunuyor. Lightsync teknolojisi, oyun dışında video ve müzikle senkronize çalışarak, etkileyici ışık ve ses keyfini her ortamda yaşatıyor.

Logitech Gden Lightsync destekli iki yeni oyun ekipmanı: G560 ve G513

Logitech G513, RGB aydınlatma ve Lightsync desteğiyle geliyor. Klavye, kullanıcılara Romer-G Tactile ve Romer-G Linear’dan oluşan iki Romer-G mekanik tuş düğmesi sunuyor. Romer-G Tactile, doğrudan geribildirim tercih eden oyuncular için vuruş sırasında yumuşak bir dokunsal geribildirim sağlarken, Romer-G Linear ise pürüzsüz bir tuş vuruşu sağlıyor.

Parlak ve keskin bir aydınlatma sunan Romer G tuşları, standart mekanik tuşlardan daha güvenilir ve dayanıklı bir vuruş deneyimi vaat ediyor. Hareketlere anında tepki verebilmek için 45 g gibi düşük bir tuş basıncıyla kullanılabilen, 1,5 mm'lik tuş aralığına sahip olan klavye, rakiplerine oranla %25 daha hızlı çalışıyor. İncelik, birinci sınıf tasarım ve yüksek dayanıklılık için uçaklarda kullanılan alüminyum 5052 malzemesiyle üretilen Logitech G513, entegre USB bağlantı noktası, uzun süreli konforlu kullanım için opsiyonel avuç içi dayanağıyla, kullanıcılara mükemmel bir oyun tecrübesi sunuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber