Geri Dön
TeknolojiOnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro yeni güncellemesini aldı

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro yeni güncellemesini aldı

Daha yeni tanıtılmasına rağmen OnePlus'ın yeni 9 serisi OxygenOS 11.2.3.3 güncellemesini aldı. Güncelleme sayesinde pek çok sorun giderildi.

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro yeni güncellemesini aldı

Kamera özellikleriyle önceki modellerden ayrılan ve tasarımsal olarak oldukça dikkat çeken OnePlus 9 serisi yeni bir güncelleme aldı. OxygenOS 11.2.3.3 adı verilen güncelleme 9 ve 9 Pro modelleri için pil ömrünü uzatan ve kamera performansını artıran detaylara sahip. 

Tanıtılmasından bu yana ikinci güncelleme

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro için sunulan ikinci güncelleme olan OxygenOS 11.2.3.3 güncellemesi, ilk etapta Hindistan için sunuldu önümüzdeki günlerde ise Amerika ve Avrupa'daki kullanıcıların beğenisine sunulacak. 

Şirketin odaklandığı konular arasında ise pil ömrü ve kamera performansı yer aldı. Günlük kullanım ömrünü uzatmak isteyen OnePlus, yeni güncelleme ile güç tüketimi performansını iyileştirdi. Öte yandan bilinen bazı sorunlar bulunuyordu ve sistem kararlılığı bu noktada geliştirildi. Fotoğraf çekimi ve video kayıt deneyimini artıran yeni güncelleme bunlara ek olarak WLAN iletim performansını ve ağ bağlantısı özelliklerini iyileştirdi. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler