Geri Dön
TeknolojiOppo A35 hakkında bazı detaylar ortaya çıktı! Ne zaman tanıtılacak?

Oppo A35 hakkında bazı detaylar ortaya çıktı! Ne zaman tanıtılacak?

Oppo bu yıla oldukça hızlı bir giriş yaptı. Yeni pek çok model tanıtan Çin merkezli şirketin en son telefonu A35 olacak. Telefon hakkında bazı detaylar ve görüntüler ortaya çıktı. İşte detaylar...

Oppo A35 hakkında bazı detaylar ortaya çıktı! Ne zaman tanıtılacak?

Oppo'nun PEFM00 model numarasına sahip telefonu, Çin'de bir internet sitesi üzerinden özellikleriyle birlikte sızdırıldı. Telefonun yakın zamanda Çin'de tanıtılması bekleniyor. 

GİRİŞ SEVİYESİ YENİ TELEFON: OPPO A35

Oppo A35 modeli giriş/orta segment olarak konumlandırılıyor ve 6.52 inç boyutlarında 720 x 1600 piksel çözünürlük sunuyor. Telefonun arka tarafında üçlü bir kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Ana kamera 13 Magepiksel ve 2'şer Megapiksellik iki sensör daha bulunuyor. 

4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sunulan telefonda Helio P35 işlemcisi yer alıyor ve 4.230mAh batarya yerleştirilmiş. 208.8 gram ağırlığı bulunan  telefonun polikarbonat bir gövdeye sahip olduğu aktarılıyor. 

Oppo A35 hakkında bazı detaylar ortaya çıktı Ne zaman tanıtılacak

Telefonun özelliklerine ve görünüşüne bakıldığında yakın zaman önce piyasaya sürülen Oppo A15 modeline benziyor. Söz konusu özelliklere sahip olan telefonun 199 dolarlık bir fiyat etiketiyle kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler