Geri Dön
TeknolojiOppo F19 ekran altı kamera sistemiyle tanıtıldı!

Oppo F19 ekran altı kamera sistemiyle tanıtıldı!

Büyük iddiaları olmayan Oppo F19, 5.000 mAh bataryası ve ekran altı parmak izi okuyucusu ile tanıtıldı. Telefon 33W hızlı şarj teknolojisini de destekliyor.

Oppo F19 ekran altı kamera sistemiyle tanıtıldı!

Oppo F19 aynı serinin üçüncü üyesi olarak Hindistan'da piyasaya sürüldü. Telefon internet üzerinden canlı olarak düzenlenen bir etkinlik ile duyuruldu. F serisi de dahil olmak üzere Oppo, Hindistan'da 10 milyonu geçtiğini de belirtti. 

Oppo F19 özellikleri ve fiyatı

Yeni tanıtılan Oppo F19, geçen ay Hindistan'da piyasaya sürülen Oppo Band Style ve F19 Pro/ F19 Pro Plus modellerinin yanında yer alıyor. Telefon parmak izi okuyucusunu ekranda taşıyor ve sol üst kısımda bir ön kamera yer alıyor. Bu ekran 6.43 inçlik Full HD Plus AMOLED yapıda ve 60Hz ekran yenileme hızı sunuyor. 

Telefonda bulunan kamera özellikleri sayesinde kullanıcılar başarılı fotoğraflar  çekebilecek. Ön kamera 16 Megapiksel, arka ana kamera 48 Megapiksel olarak bizleri karşılıyor. 2 Megapiksel iki sensörü bulunan cihaz kamera tarafında büyük iddialar taşımıyor. Telefonda Bluetooth 5.0, USB-C ve 3.5mm kulaklık girişi yer alıyor ve telefon 9 Nisan'dan itibaren yaklaşık 260 dolara internet alışveriş sitelerinde yer alacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler