Geri Dön

Outlook, iOS Cephesinde 3D Touch Desteğine Kavuştu

Apple'ın şu sıralar elinde bulundurduğu en yeni teknolojilerden 3D Touch, artık Outlook'un iOS uygulaması üzerinde de kullanılabiliyor

Outlook, iOS Cephesinde 3D Touch Desteğine Kavuştu

Apple'ın şu sıralar elinde bulundurduğu en yeni teknolojilerden 3D Touch, artık Outlook'un iOS uygulaması üzerinde de kullanılabiliyor... Daha önce Force Touch adıyla anılan, Apple Watch ve Macbook gibi cihazlarda karşımıza çıkan yeni Apple teknolojisi, bildiğiniz üzere gelişim kaydederek yoluna 3D Touch adıyla devam ediyor. iPhone 6S ile birlikte akıllı telefon üzerinde de kullanılmaya başlanan bu teknoloji, şimdiyse sahip olduğu uygulama desteğini arttırmaya devam etmekte.

Açıklanan yeni bilgilere göre iOS için geliştirilen Outlook uygulaması, bundan böyle 3D Touch ile birlikte kontrol edilebilecek. Sisteme yeni yetenekleri dahil eden geliştirici, dokunma hissine bağlı olarak çeşitli kısayolları ana ekrana yansıtıyor. Bu sayede uygulama içerisine girmeden yapmak istediğiniz işlemleri hızlıca yapmanız mümkün. Geniş çerçevede mail yazdırma özelliğini de kazanan Outlook uygulaması, bahsi geçen yenilikleri yeni güncelleme ile birlikte almış bulunmakta. Bunun için uygulamanızı son sürüme yükseltmeyi unutmayın.

Putin'den corona virüs aşısı açıkalamasıİlk koronavirüs aşısını tescil ettiğini duyuran Rusya'ya bir anda gözler çevrildi, Putin güven vermek için kızının da denekler arasında olduğunu söyledi. Moskova, aşının ilk fotoğraflarını da dünya ile paylaştı. Ancak henüz klinik denemelerin birinci aşamasında onay verilen aşı tam bir kapalı kutu. CNN International'a konuşan ünlü doktor, elbette aşıyı kullanmayacağını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber