Geri Dön
TeknolojiPUBG 2’nin yakında geleceği ortaya çıktı!

PUBG 2’nin yakında geleceği ortaya çıktı!

Oyun oynayan neredeyse herkesin hakim olduğu PUBG için bir süre önce duyuru yapılmıştı. PUBG 2’nin geleceği hakkında açıklamalar yapılsa da net tarih verilmemişti. Yeni çıkan haberlere göre gelecek yıl oyunseverlerle PUBG 2 buluşacak.

PUBG 2’nin yakında geleceği ortaya çıktı!

PlayerUnknown's Battlegrounds olarak lanse edilen ve şu anda PUBG olarak bilinen oyun yeni sızıntılara göre 2022 yılında oyunseverlerin karşısına çıkacak. Daha önce PUBG oyunlarıyla ilgili doğru sızıntılar yapan PlayerIGN'den bir Twitter paylaşımına göre oyunun geliştiricileri, görünüşe göre popüler Battle Royale oyununun yeni bir versiyonu üzerinde çalışmaya devam ediyor.

YAPILAN PAYLAŞIMLAR KAFA KARIŞTIRMIŞTI AMA 'İKİ AYRI OYUN' YOLDA

PlayerIGN’in Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda silinen bir işe alım ilanına vurgu yapılıyor. PUBG Amsterdam’ın yeni bir AAA Unreal Engine ‘bilinmeyen bir proje’ için işe alım yaptığını belirten PlayerIGN, son zamanlarda yapılan yeni bir Nvidia sızıntısında da ‘X1’ adında bir WIP Krafton oyunu olduğunu vurguladı.

Daha önce de bilgisayar için geliştirilen PUBG’nin 2051 yılında geçen PUBG: New State olup olmayacağı merak ediliyordu. Öte yandan New State’in sadece mobil deneyim için olduğu ve PUBG 2’nin de bilgisayar ya da konsol için üretilecek olduğu aktarılmıştı. PUBG 2 içinse oyuncuların 2022 yılını beklemesi gerekiyor.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler