Geri Dön

PUBG Mobile, iOS ve Android kullanıcıları için indirilmeye sunuldu

PlayerUnknown's Battlegrounds ya da PUBG'nin uzun süredir beklenen gün mobil oyunu PUBG Mobile, iOS ve Android kullanıcıları için indirilmeye sunuldu. Peki PUBG Mobile nasıl indirilir?

PUBG Mobile, iOS ve Android kullanıcıları için indirilmeye sunuldu

Onur Binay/milliyet.com.tr

PUBG’nin uzun süredir beklenen mobil versiyonu PUBG Mobile, hem Android hem de iOS platformu için indirilmeye sunuldu. Tencent tarafından yayınlanan PUBG Mobile, Windows PC, Xbox One gibi güçlü sistemlerin aksine mobil platformlarda 100 oyunculu hayatta kalma oyununu yeniden canlandıracak.

App Store açıklaması, oyunun PC sürümünü “mükemmel bir şekilde yeniden yarattığını” ve ekip iletişimi için sesli sohbeti içerdiğini söylüyor. Ek mobil optimizasyonlar, araçların otomatik olarak alınması, hedef asistanı ve sürüş için direksiyon ve pedallar da dahil olmak üzere çeşitli ekran kontrolleri oyunda mevcut.

PUBG Mobile için iOS 9.0 veya daha yenisini gerekli. iPhone 5S’e kadar desteklenen oyun, iPhone 6 ve üzeri cihazlar için öneriliyor. Oyunun Android sürümü, Android 5.1.1 Lollipop ve üzeri sürümleri destekliyor. En az 2GB RAM’e sahip olan bir cihaza sahip olmanız öneriliyor. Oyun, Google Play listelemelerine göre 500’den fazla Android cihazını destekliyor.

PUBG Mobile ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunun Android sürümü 674 MB, iOS sürümü ise 892 MB.

28 Şubat 2020 Magazin Haberleriİşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber