Geri Dön

Rio Olimpiyatları Başlıyor, Hazır Mısın?

Rio Olimpiyatları 5 Ağustos günü başlıyor. Bir iOS kullanıcısı olarak siz de bu muhteşem organizasyona dahil olmak ister misiniz?

Rio Olimpiyatları Başlıyor, Hazır Mısın?

Biliyorum yazının spotunu okuyan herkes, “acaba şimdi de yarışma yaparak ödüllü Rio Olimpiyatları bileti mi veriyor?” diye sorabilir. Ben de keşke (!) diyorum ama Rio’ya en azından gönülden katılmak için fiziksel olarak yapabileceğiniz bazı konularda özellikle de iPhone/iPad yani iOS kullanıcılarına bilgi vermek istedik.

Çünkü gerçekten çok başarılı yeni spor ve fitness uygulamaları çıkmış durumda ve Silikon Vadisi olarak Rio Olimpiyatları öncesi sizinle paylaşmak istedik. Tabi bu uygulamaları Apple Watch ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

İşte gözümüze çarpanlar:

ClassPass: Tek başınıza spor yapmaktan sıkıldıysanız, ClassPass tam size göre. Sayısız dersi keşfedin ve sonraki antremanınız için bir dokunuşla rezervasyon yapın.

Komoot: Bu yazı dışarıda geçirin. Komoot, ne kadar uzaklaştığınızı ve ne kadar yolunuz kaldığını her zaman bilmeniz için offline haritalar, sokak sokak sesli yol tarifi ve sürekli ilerleme durumu güncellemeleri sunar. Tırmanış, bisiklet rotaları ve dağ bisikleti yollarına ilişkin önerilerde bulunabilir ve en iyi maceralarınızı paylaşabilirsiniz. Apple Watch ekranınızdan da gideceğiniz yön ve katettiğiniz mesafeyi takip edebilirsiniz.

Record by UA: iPhone ve Apple Watch’unuzdan kullanabileceğiniz Record by Under Armour sayesinde bir Olimpiyat sporcusu gibi antrenman yapın. Uygulama, fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için uyku, fitness, aktivite ve beslenme durumunuzu takip eder.

Noom Healthy Weight Loss Coach: Olimpiyat sporcularından ilham alıyor fakat günlük motivasyona mı ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman Noom’dan bir fitness koçuna ihtiyacınız var. Koçunuz, ilerleme durumunuzu uygulamada takip ederek hedeflerinize ulaşmanız için basit görevler verir.

Strava: Olimpiyatlarda Altın Madalya kazanmanın hayalini mi kuruyorsunuz? Arkadaşlarınızla yarışarak ve kendi rekorlarınızı kırmaya çalışarak Strava’nın puan cetvellerinde üst sıralara yükselin. Strava, koşularınızı ve bisiklet turlarınızı GPS aracılığıyla takip eder, gerçek zamanlı istatistiklerinizi görüntülemenizi ve ilerleme durumunuzu sosyal medyada paylaşabilmenizi sağlar.

Sweat with Kayla: Bu yaz spor salonuna gitmeden biraz ter atmak mı istiyorsunuz? O zaman dünyaca ünlü kişisel antrenör Kayla Itsines’in geliştirdiği Sweat with Kayla uygulamasıyla minimum ekipmanla, hatta ekipmansız 28 dakikalık hızlı antrenmanlarla idealinizdeki bikini vücuduna ulaşın.

Freeletics: Her yerde yapabileceğiniz vücut ağırlığı egzersizlerine odaklanın.

YogaGlo: Harika bir yoga uygulamasıdır. Koşu, bisiklete binme, çapraz antrenman, dövüş sanatları, golf ve benzeri sporları tamamlayan özel dersler de içerir.

Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün soğan mücadelesiSafiye Soyman ile eşi Faik Öztürk, salgın nedeniyle eve kapandı. Karantinadaki eğlenceli anlarını paylaşan çiftin videoları beğeni topluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber