Geri Dön
TeknolojiSahibinden.com çöktü mü mobil uygulama neden açılmıyor?

Sahibinden.com çöktü mü mobil uygulama neden açılmıyor?

Araç alım satım ve ikinci el birçok ürünün satıldığı site olarak bilinen Sahibinden.com mobil uygulama üzerinden uygulamaya giren vatandaşlar sabah saatlerinde uygulamadan hata uyarısı almaya başladı. Bu nedenle uygulamayı kullanan binlerce kişi Sahibinden.com çöktü mü neden açılmıyor sorularına yanıt aramaya başladı. İşte Sahibinden.com'dan yapılan o açıklama...

Sahibinden.com çöktü mü mobil uygulama neden açılmıyor?

Sahibinden.com çöktü mü sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. İkinci el araç alım satımı ve birçok ürünün satışının yapıldığı Sahibinden.com'a sabah saatlerinden bu yana mobil uygulama üzerinden erişim sağlamak isteyen vatandaşlar hata kodu almaya devam ediyor. Bu saatlerde biraz daha normale dönmeye başlayan mobil uygulama hakkında Sahibinden.com'dan beklenen açıklama geldi.

"En kısa sürede yayında olacağız!

Zorunlu olarak yaptığımız sistem çalışmaları nedeniyle kısa bir süre için sitemize ve mobil servislerimize erişim sağlanamamaktadır. En kısa sürede size yeniden hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Biz çalışmalarımızı tamamlarken dilerseniz Facebook sayfamıza göz atabilir, herhangi bir gelişmeyi kaçırmamak için bizi Twitter 'dan takip edebilir ya da Instagram sayfalarımızda dolaşabilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz anlayış için şimdiden teşekkürler!

sahibinden.com"