Geri Dön
TeknolojiSony Reon Pocket 2 'giyilebilir klima' tanıtıldı

Sony Reon Pocket 2 'giyilebilir klima' tanıtıldı

Sony yenilikçi bir ürün olarak duyurduğu giyilebilir klima da olarak adlandırılan Reon Pocket cihazını geliştiriyor ve portfolyosuna yeni bir üye daha ekliyor. Reon Pocket 2 olarak adlandırılan cihaz, oldukça pratik bir kullanım sunuyor.

Sony Reon Pocket 2 'giyilebilir klima' tanıtıldı

Sony imzalı olarak geliştirilen cihaz, küçük bir yapıya sahip olduğu için giysilere kolay entegre ediliyor ve giysilerin altından belli olmuyor. Havaların da ısınmasıyla bu tarz ürünlere olan ilginin artmasını fırsat bilen Sony, geçen yıllarda piyasaya sürdüğü bu cihazın çok daha gelişmiş halini bizlere sunuyor. 

SONY REON POCKET 2 ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Evde klima kullanımlarının oldukça yüksek olduğunu biliyoruz. El klimaları ve yüz için geliştirilen daha küçük yapıda portatif klimalar da bulunuyor. İşte bu noktada onlara farklı bir alternatif sunan giyilebilir klima, normalde ona özel olarak geliştirilmiş bir tişört ile satışa sunuluyordu. Yeni geliştirilen versiyonda artık bu sınırlama kalkıyor ve kullanıcılar istedikleri kıyafetlere bu klimayı takabiliyor. 

Sony Reon Pocket 2 giyilebilir klima tanıtıldı

Cihaz önceki nesil ile benzer bir tasarıma sahip ancak söylenene göre bu cihaza göre iki kat daha fazla soğutma sunarken, tere karşı da bir dayanıklılık ile dikkat çekiyor. 

Sony Reon Pocket 2, termoelektrik soğutma altyapısı üzerine kurulu ve temas ile ısı aktarımı yapıyor. Bu sayede vücut sıcaklığını düşürüyor ya da dengede tutuyor. Bu giyilebilir klima 138 dolar seviyesinde yer alıyor. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler