Geri Dön

Superman’i Kimse Tanımadı

Belki de Superman’in gizlenmek için gözlüklere ihtiyacı yoktur. Taktığı gözlükleri ve ufacık kahkül kamuflajı ile saklanan kahraman tüm bunları boşa yapıyormuş.

Superman’i Kimse Tanımadı

2013 yılında yayınlanan Superman: Man of Steel filminde Henry Cavill süper kahramanı canlandırmıştı. Cavill şimdi de Batman v Superman: Dawn of Justice filminde süper kahramanı bir kez daha canlandırmak için kamera karşısına geçti. Cavill geçtiğimiz günlerde üzerine Superman t-shirtü giyerek Manhattan’da ki Times Meydanı’na doğru yola koyuldu. Bir süre meydanda vakit geçiren Cavill’i tek bir insan dahi tanımadı. Dünyanın en çok bilinen turistik yerinde üzerinde çağrışım yapılmasını sağlayacak t-shirtü ile gezmesine rağmen tanınmayan Cavill kişisel Instagram hesabından bir video yayınladı. Videoda Cavill süper kahramanın hayranlarına “Boşu boşuna endişelenmeyin gözlükler saklanmak için yeterince iyi. Superman’den sevgilerle” şeklinde seslendi.

Cavill daha sonra perşembe katıldığı talk show programı Jimmy Kimmel Live’da bu olaydan ve neden Times Meydanı’na gitmeye karar verdiğinden bahsetti. Cavill programda test için nasıl karar verdiğini “Serinin hayranları arasında sadece bir gözlüğün gizlenmek için yeterli olup olmadığı sürekli tartışılan bir şeydi. Ben de bu tartışmayı çok mantıklı bularak test edilebilecek en mükemmel yere gittim” cümlesiyle açıkladı. Evet gözlük kahramanın gizlenmesi için fazlasıyla yeterli. Hatta gözlükler olmasa bile kendisini tanıyan çıkmıyor. Cavill, Times Meydanı’na çıktığında onunla iki kişi konuştu. Birisi Grand Central Station için yol tarifi istedi. Birisi de sadece belirli noktaların fotoğrafını çekmemesi için uyardı.

Fallout 4 Oyuncuları Kaptan Amerika Fragmanını Çekti

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber