Geri Dön
TeknolojiCustom Binary Blocked By Frp Lock Hatası Ne Demek, Nasıl Çözülür?

Custom Binary Blocked By Frp Lock Hatası Ne Demek, Nasıl Çözülür?

Teknolojik aletler her geçen gün insan hayatını kolaylaştıracak kadar geliştirilmektedir. Zamanın hızla ilerlemesi ile pek çok teknolojik alet yakında insanların yapabileceği her şeyi yapabilecek duruma gelecek seviyede olacaktır. Telefonlarda insanların hayatını kolaylaştıran aletlerden biri olarak bu yeniliklerden nasibini almaktadır. Peki, telefonlarda rastlanan custom binary blocked by frp lock hatası ne demektir ve nasıl çözülür? İşte, custom binary blocked by frp lock hatasının nasıl çözüleceğini merak edenler hakkında gerekli detaylar.

Custom Binary Blocked By Frp Lock Hatası Ne Demek, Nasıl Çözülür?

Custom binary blocked by frp lock hatası android işletim sistemlerinde sıklıkjla meydana gelmektedir. Bu hata en çok Samsung Galaxy J serilerinde görülmektedir.

 Custom Binary Blocked By Frp Lock Hatası Ne Demek, Nasıl Çözülür?

 Custom binary blocked by frp lock hatası, genellikle telefonlara yeni bir rom indirmek ya da dahili bazı özelliklerin değiştirilmek istenildiği durumlarda ortaya çıkan bir sorun olmaktadır. Bu sorundan dolayı telefon her kapatıp açama işleminde Google hesap bilgilerini yeniden isteyecektir. Bu bilgiler her seferinde verilmez ise telefon sürekli hata uyarısı verecektir. Bu hatanın çözülmesi için telefon yeniden başlatılabilir. Ancak bu durum her zaman sonuç vermeyebilir bu durumda fabrika ayarlarına dönmek gerekmektedir.