Geri Dön

Tinder'dan buluştuğu kadın evindeki tuvaletin penceresine sıkıştı

İngiltere'de Tinder uygulaması üzerinden eşleşen iki genç dışarda yemek yedikten sonra şarap içip film izlemek için eve gitti. Daha sonra çalışmayan bir sifonla başlayan olayın sonunda itfaiye çağırılmak zorunda kalındı.

Tinder'dan buluştuğu kadın evindeki tuvaletin penceresine sıkıştı

Amatör jimnastikçi ve Bristol Üniversitesi öğrencisi olan Liam Smith, Tinder uygulaması üzerinden birisi ile eşleşti ve buluştu. İngiltere'nin Bristol kentinde yaşanan olayda buluştuğu Liam Smith'in evine giden kadın, tuvalette sifonun çalışmaması üzerine paniğe kapılarak dışkısını camdan dışarı atmak istedi.

Fakat dışkı, kadının beklediği gibi bahçeye değil, tuvalet camının dışında yer alan ve açılmayan iki camın arasına düştü. Camların arasında kalan dışkıyı almaya çalışan amatör jimnastikçi kadın burada sıkıştı.

Evine davet ettiği kadını kurtarmak için itfaiye çağırmak zorunda kalan Liam Smith'in hikayesi, kurduğu kitle fonlama sitesi Crowdfunding sayfasında gün yüzüne çıktı.

Tinderdan buluştuğu kadın evindeki tuvaletin penceresine sıkıştı

İtfaiye operasyonu sırasında camları kırılan doktora öğrencisi Smith, 300 sterlin (yaklaşık bin 300 TL) tutan cam masrafını karşılayabilmek için kurduğu Crowdfunding sitesinde yaşananları şöyle anlattı:

Çok güzel bir akşam geçirdik. Ünlü bir tavuk restoranında tavuk yedik ve birkaç bira içtik. Sonra da şarap içip film izlemek için evime geldik. Tuvalete gittikten sonra yüzünde bir panik ifadesiyle geri geldi ve ne yaptığını anlattı. Tuvaletimin camının hemen arkasında bir çift cam daha bulunuyor. İşte fırlattığı dışkı, tam da bu camların arasına düşmüş. Önce bir çekiçle camı kırmayı düşündüm. Fakat camı kırmak yerine camların arasına kafasını ve kolunu sokup dışkıyı çıkarmak istedi. Dışkıyı çıkarmayı başardı ve bana verdi, ben de tuvalete attım. Ama camdan geri çıkmayı başaramadı. Endişelendim ve itfaiyeyi çağırdım."

Smith, yaşadıkları sıra dışı gecenin ardından kadınla tekrar görüştüklerini de söyledi: "İkincisinde güzel bir gece geçirdik ama onun aradığım kişi olup olmadığını söylemek için henüz erken. Ama çok iyi anlaştık ve çok şirin biri. En zor şeyleri başlangıçta atlattık."

Avon İtfaiye ve Kurtarma birimi, yaşanan olayları doğrularken kurtarma operasyonu sırasında bir camı kırmak zorunda kaldıklarını da söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber