Geri Dön
TeknolojiTürknet internet kesinti sorunu çözüldü mü? Türknet çöktü mü, ne zaman düzelir?

Türknet internet kesinti sorunu çözüldü mü? Türknet çöktü mü, ne zaman düzelir?

Türkiye'de hizmet veren İnternet sağlayıcıları arasında yer alan Türknet kullanıcıları internet kesintilerinin yaşanmasının ardından sosyal medya ve arama motoru üzerinden sıkıntılarını dile getirmeye ve sorunun ne zaman çözümleneceğine dair araştırmalarına başladı. PekiTürknet çöktü mü, internet kesintisi sorunu ne zaman düzelecek?

Türknet internet kesinti sorunu çözüldü mü? Türknet çöktü mü, ne zaman düzelir?

Türknet çöktü mü sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Türkiye'de hizmet veren internet sağlayıcıları arasında olan Türknet kullanan vatandaşlar yaşanan internet kesintilerinin hemen ardından sosyal medya üzerinden yaşadıkları sıkıntıları dile getirirken arama motoru üzerinden de sorunun ne zaman çözümleneceğine dair araştırmalarını sıklaştırdı. Peki Türknet çöktü mü, internet kesintisi sorunu ne zaman düzelecek?

TÜRKNET ÇÖKTÜ MÜ? İNTERNET KESİNTİSİ NE ZAMAN DÜZELECEK?

Türknet resmi sosyal medya hesabından 7 Ekim 2021 tarihinde saat 12.16 itibariyle yapılan açıklamada, "Merhaba, yaşanan durumun farkındayız, çözüm adına mühendislerimiz çalışmaları sürdürüyor. En hızlı şekilde çözümleyip bilgi vereceğiz." ifadelerine yer verildi.

Bazı kullanıcılar, Türknet internet sitesindeki online işlemler ekranına da giremediklerini ifade etti. Konuyla ilgili detaylı açıklama yapılması bekleniyor.