Geri Dön
TeknolojiTwitter’dan kullanıcılarına yepyeni özellik

Twitter’dan kullanıcılarına yepyeni özellik

Twitter, kullanıcılarına sunduğu güncellemelerle platformunu geliştirmeye devam ediyor. Twitter, trendler, arama ve canlı videoların 'en iyilerini' tek bir sekme altında topladı.

Twitter’dan kullanıcılarına yepyeni özellik

Kullanıcılar Twitter’da neler olup bittiğini pek çok şekilde öğrenebiliyor. Anasayfa dışında, trenk sekmesi o an Twitter’da nelerin tartışıldığını gösteriyor, arama sekmesi ise kullanıcıların istedikleri her şeyi bulmasına yardımcı oluyor. Kullanıcılar şimdiye kadar bu deneyimler için ayrı ayrı yerlere tıklamaları gerekiyordu.

Twitter’ın son güncellemesi kullanıcıların neler olup bittiğini daha kolay öğrenebilmesi için bu deneyimlerin hepsini bir araya getiriyor. Kullanıcılar çok yakında Trendler, arama ve canlı videoların en iyilerini tek bir Explore (Keşfet) sekmesi altında bulabilecek.

Twitter’dan kullanıcılarına yepyeni özellik

Twitter’da aradıklarını bulmakta zorluk çeken kullanıcılar olduğunu belirten Twitter, güncellemeyi bu doğrultuda geliştirdiğini belirtiyor. Trendler ve arama özelliklerini herkes için kullanımı daha kolay hale getirmenin yollarını araştıklarını söyleyen Twitter, yeni Keşfet sekmesi sayesinde haberlerin, trendlerin ve popüler konuların daha kolay bulunabileceğini ifade ediyor. “Keşfet” adındaki yeni sekmeyi, var olan sekmelerin yanına ekleyen Twitter, kullanıcıların istedikleri şeyleri daha kolay bulmasına imkan sağlıyor. iOS kullanıcıları için indirmeye sunulan keşfet özelliğinin gelecek haftalarda Android için de kullanılabilir olabileceği belirtiliyor.

Twitter’daki keşfet özelliğini kullanabilemk için ilk önce uygulamanın güncel versiyonuna sahip olmanız gerekiyor.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler