Geri Dön
TeknolojiTwitter Video Nasıl İndirilir? Twitter Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Twitter Video Nasıl İndirilir? Twitter Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Twitter dünyanın en çok kullanılan sosyal mecralarından bir tanesidir. Twitter üzerinden paylaşılan videolar pek çok kullanıcı tarafından indirilmektedir. Twitter üzerinden nasıl video indirileceğini bilmeyenler ise bir araştırma sürecine girmektedirler. Twitter da video indirmek son derecede basit bir işlemdir. Peki, Twitter video nasıl indirilir? Twitter video indirme işlemi nasıl yapılır? İşte twitter aracılığı video indirmek için uygulamanız gereken adımlar.

Twitter Video Nasıl İndirilir? Twitter Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?


Twitter üzerinden günde binlerce video paylaşılmaktadır. Gerek siyasi gerek komik gerekse de bilgilendirici olan bu videoları indirmek için bilmeniz gereken detaylar vardır. Bu işlemleri hem telefonunuzda hem de bilgisayarlarınız da kullanmanız mümkündür. Bu yöntemler son derecede kolay ve basit işlemlerdir. Hızlı bir şekilde video indirme işlemini yapabilirsiniz.

Twitter Video Nasıl İndirilir?

Hem android hem de ios cihazlarınıza twitter üzerinden video indirmek mümkündür. Aynı zamanda bilgisayarlarınıza da yine Twitter üzerinden video indirebilirsiniz. İlk olarak indirmek istediğiniz twitter videosunun tam olarak linkini kopyalayın. Daha sonra Internet Download Manager adlı programı indirin. Internet Download Manager dünya çapında ünlü olan bir programdır. Bu video indirme programı pek çok kişinin tercihidir. Internet Download Manager programını indirdikten sonra kopyalamış olduğunuz twitter video linkini burada yer alan açıklama kutusuna yapıştırın.

Açıklama kutusuna yapıştırdıktan sonra indirme seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Bu şekilde videonun da kalitesini belirlemeniz gerekiyor. Video kalitesi ile birlikte seçenekleri seçtikten sonra indirme işlemini başlatabilirsiniz. Internet Download Manager programını indirdikten sonra sadece Twitter üzerinden değil diğer platformlar üzerinden çıkan her türlü videoyu anında indirme şansınız vardır.

Twitter Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Twitter'dan video indirmek için programa da ihtiyacınız yoktur. Programsız bir şekilde video indirmek için ilk olarak indirmek istediğiniz videoyu link olarak kopyalayın. Daha sonra domain adresinin en başına iki kez xx ekleyin. XX ekledikten sonra video artık indirmek için hazır olacaktır. Bu şekilde de pratik bir video indirme deneyimi yaşayabilirsiniz. XX ekledikten sonra bütün Twitter videolarını indirebilirsiniz.

Twitter'dan video indirmek için hem program hem de programsız yolları izleyebilirsiniz. Bu şekilde Twitter'da ki her videoyu indirmeniz mümkündür.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler