Geri Dön
TeknolojiÜnlü komedyen uzaya gitme teklifini neden reddettiğini açıkladı

Ünlü komedyen uzaya gitme teklifini neden reddettiğini açıkladı

ABD'li ünlü komedyen Kevin Hart, Straight From The Hart isimli radyo programında uzaya gitme teklifi aldığını söyledi ve teklifi reddetme gerekçesini anlattı.

Ünlü komedyen uzaya gitme teklifini neden reddettiğini açıkladı

Hart, her ne kadar teklifi kimin yaptığını açıklamasa da projenin odağında bir ünlünün uzay deneyiminin belgelenmesinin yattığını belirtti. Komedyen kendisine teklif edilen meblağı da açıklamadı.

'KUMAR OYNADIĞINI' DÜŞÜNDÜ

Screen Rant'in haberine göre 42 yaşındaki komedyen yaşını ve çocuklarını düşündüğünde böyle bir girişime değmeyeceğini düşündüğünü söyledi. Hart şu ifadeleri kullandı: '' Eğer hayatımın diğer tarafında olsaydım, yani 60 ya da 65 yaşında olup çocuklarımın belli bir yaşa geldiğini görmüş olsaydım, bilirsiniz tüm çiçeklerin açtığına tanık olarak hayatımı yaşasaydım bu şekilde nokta koyabilirdim. Bu miniklere sahipken hayatımın bu aşamasında uzayla uğraşamam.''

Bahsi geçen programda tartışma uzay olunca söz kaçınılmaz biçimde yakın zamandaki uzay girişimleriyle gündeme gelen Jeff Bezos ve Richard Branson'a geldi. Hart, Bezos'un 4 çocuğu olduğunu öğrendiğinde havacılık ve uzay şirketi Blue Origin'in sahibinin "kumar oynadığını" düşündüğünü belirtti.

ET Online'ın haberine göre ABD'li ünlü aktör Ashton Kutcher da aynı gerekçeyle uzaya gitmeyi reddettiğini söylemişti. Kutcher, Richard Branson'ın şirketi Virgin Galactic'le uzaya gitmeyi planladığını ancak eşi Mila Kunis'in çocuklarını düşünmesi gerektiğini söylerek izin vermediğini belirtmişti.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler