Geri Dön

Yeni Yıl Hediyeniz Apple Watch Olsun

Yeni yıl için Apple Watch almayı düşünebilirsiniz ya da birisi size hediye alacak olabilir. Apple Watch kullanmak biraz karışık gelebilir ancak korkmayın yalnız değilsiniz

Yeni Yıl Hediyeniz Apple Watch Olsun

Yeni yıl için Apple Watch almayı düşünebilirsiniz ya da birisi size hediye alacak olabilir. Apple Watch kullanmak biraz karışık gelebilir ancak korkmayın yalnız değilsiniz. Ancak bu fazla akıllı saati kullanmayı öğrenmek çok zor değil. Size önerimiz saatin bazı özelliklerini görmezden gelin. Ve sadece gerçekten ihtiyacınız olanları kullanın. Çünkü teknolojik aletler her şeyi sunuyor olsalar bile sadece siz ne kadarını kullanacağınıza karar verebilirsiniz bu da ufak bir bağımlılık koruma hatırlatması olsun. Gelelim bu saati nasıl kullanacağınız ile ilgili başlangıç ipuçlarına. Bir anaokulu öğrencisinin kolayca anlayabileceği tasarım ve arayüzleri kullanmaktan vazgeçmeyen Apple'ın saati biraz karışık gelebilir. Hazır mısınız? Apple Watch kutudan çıktığında bütün bildirimlerde sesli geri dönüş verir bunu Sounds & Haptics menüsünden haptic strength ayarını ayarlayabilirsiniz.

Akıllı saate gelen son güncelleme ile saatinizi bir komodinin üzerinde alarmlı saat olarak kullanabilirsiniz. Saat şarj olurken ekranda yeni dijital saati göreceksiniz. Apple Watch için yüzlerce uygulama var ancak çoğu uygulamayı yavaş çalıştırıyor ve bunlar telefondaki uygulamanın küçük versiyonları. Bu yüzden bir çok uygulama için saatiniz yerine telefonunuzu tercih edin. Sadece aramalar, mesajlar veya takvim uyarıları ve çok kullandığınız 2-3 uygulama için bildirimleri açın. Popüler akıllı saatin en güzel özelliklerinden bir tanesi de modüler saat arayüzü. Tek bir dokunuşla bir çok detayı görebiliyorsunuz. Bütün bildirimleri silmek için Force Touch'ı kullanabilirsiniz. Bildirim bölümünü açıp ekrana biraz dokunmanız yeterli.

Üç bacaklı sokak köpeği ile temizlik işçisinin yürek ısıtan dostluğuİzmir'in Karşıyaka ilçesinde temizlik görevlisi Mustafa Sağsöz (51) ile 3 bacaklı sokak köpeği "Kola", 5 yıldır hiç ayrılmadan birbirlerine yol arkadaşlığı yapıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber