Geri Dön
TeknolojiYerli üretici Citycoco uygun fiyatlı elektrikli scooter modelini satışa sundu

Yerli üretici Citycoco uygun fiyatlı elektrikli scooter modelini satışa sundu

Türk elektrikli scooter markası, geliştirdiği Citycoco City modeli ile ultra ekonomik ulaşım imkanı sağlıyor. Motosiklet ehliyeti gerektirmeyen yeni Citycoco City ile 3 TL’ye 100 kilometre yol alınabiliyor.

Yerli üretici Citycoco uygun fiyatlı elektrikli scooter modelini satışa sundu

Citycoco, geliştirdiği Citycoco City modeli ile en ekonomik ulaşım imkanını sağlıyor. Çıkarılabilir batarya özelliği bulunan ürün 3 TL’ye 100 kilometre yol alabiliyor.

Citycoco City'nin en dikkat çeken özelliği motor ehliyeti gerektirmiyor olması. B sınıfı ehliyetle kullanılabilen gürültüsüz ve çevre dostu araç yokuşlu yollar ve arazi şartlarında da performans sorunu yaşatmıyor. Bosch motor ve LG bataryanın kullanıldığı ürünün periyodik bakım şartı bulunmuyor. Masrafsız ve ekonomik yol almayı hedefleyenler için tasarlanan Citycoco City plakalı ve tescilli araç kategorisine sahip. Cüzi bir plaka bedeli dışında masrafı bulunmayan üründe muayene iki yılda bir yapılıyor.

İki yılda geliştirdiği beş modelle elektrikli scooter ve bisiklet akımını başlatan firma yıl sonuna kadar model sayısını yediye çıkarmayı hedefliyor. Türkiye çapında kırkın üstünde bayi ve servis noktası bulunan Citycoco’nun yıl sonu hedefi 100 bayiye ulaşmak olarak açıklanırken 2019 hedefleri arasında ise yurt dışına açılmak bulunuyor.

Citycoco City'nin başlangıç fiyatı 6900TL.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler