Geri Dön

Bakan’a Kırca yorumu

Şarbon ve şarbon taşıyan mektuplarla ilgili açıklamalarıyla gündeme oturan Sağlık Bakanı Osman Durmuş, Levent Kırca’nın mizah süzgecine takıldı...

Bakan’a Kırca yorumu

Bakan’a Kırca yorumu

Şarbon ve şarbon taşıyan mektuplarla ilgili açıklamalarıyla gündeme oturan Sağlık Bakanı Osman Durmuş, Levent Kırca’nın mizah süzgecine takıldı...

Deprem sırasında Batı’dan gelen tıbbi yardım önerilerini reddeden, denetlediği hastanelerde başhekimleri azarlayan, hatta makamından kovan, katıldığı ödül töreninde vali yardımcısına "buzağıyla aynı renk elbise giymişsiniz" diye takılan ve son olarak şarbonla ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme oturan Sağlık Bakanı Osman Durmuş, Levent Kırca’nın mizah süzgecine takıldı. "Olacak O Kadar"ın bu haftaki flaşında Osman Durmuş tiplemesi var.
Programda, mutlu sonlarla bitmeyen film gibi hayatlar "Film Gibi", dünyayı kasıp kavuran şarbonun Türkiye macerası "Şarbon", vatandaşın yok yere neden öpüldüğü "Öpücük", karı koca arasındaki bağların neden bozulduğu "Yıldönümü" adlı skeçlerle dile getirilecek.
KANAL D / 20.35

Cumhuriyet fikrinin doğuşu
CNN TÜRK, belgeselin tartışmasız en iyi isimi Can Dündar’dan bir Cumhuriyet belgeseli yayınlıyor. "Cumhuriyet fikrinin Atatürk’ün deyişiyle zihninde ‘bir deniz gibi yükselişi’nin öyküsü" olan belgesel dört bölüm halinde yayınlanacak. Bazı özel olan yönleri var bu belgeselin. Daha önce hiçbir TV kamerasının alınmadığı Atatürk’ün kütüphanesine özel izinle giren ekip, O’nun kitap dünyasını ilk defa bu kadar net bir şekilde yansıtmış olacak. Bu arada belgeselde Atatürk’ün hiçbir yerde yayınlanmamış yeni görüntülerine de rastlayacağız. Yönetmen Soner Sevgili, koordinatör Dilek Dündar, müzikler ise Fahir Atakoğlu’nun. YÜKSELEN BİR DENİZ
CNN TÜRK / 20.05

‘Zaga’da şamata var
Okan Bayülgen, şovların değişmez ismi Fatih Ürek ile Harika Avcı’yı konuk edecek. Fatih Ürek şu sıralar "Reyting Hamdi"nin Çöl Kaplanı rolüyle gündemde. ABD’nin Afganistan çıkartmasının hicvedildiği bölümde Ürek, rolünü benimsemiş görünüyor ve sert bir komutan edası ile oynuyor. Harika Avcı da yaklaşık iki ay önce çıkan albümünün promosyon çalışmalarına, bu programda başlayacağa benziyor. Şarkıcı, yarın da "İki Kere Kiki"ye katılacak. Şarkıcılar, soruları yanıtlarken, şarkı da söyleyecekler.
KANAL D / 23.15

Günün özeti
Erkan Tan’la Başkent’ten:
Erkan Tan’ın canlı yayınlanan programı bugün bir politikacı ağırlıyor. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, gündemi değerlendirecek.
TV8 / 08.05

Beyaz Perde:
Genç kuşak sinema eleştirmenleri Alin Taşçıyan, Ali Hakan, Mehmet Açar ve Tuna Erdem, gösterimde olan filmleri değerlendiriyor... "Yakın Plan", "Kısadan Hisse", "Pek Yakında" programın diğer köşeleri.
TRT 2 / 22.05

Eğrisi Doğrusu:
Taha Akyol’un Prof. Dr. İlber Ortaylı’yı konuk edeceği programda Osmanlı’daki dini kimlikle, Arap müslümanlığı kıyaslanırken Türkiye Cumhuriyeti ve modernizm de irdelenecek.
CNN TÜRK / 22.10

Ceyhun Yılmaz Show:
Ceyhun Yılmaz, yavaş yavaş ekrana alışıyor. Bu haftanın konukları Yaşar ile bugün 22.00’de aynı kanalda ekrana gelecek "Yeni Hayat" dizisinde oynayan Nefise Karatay ve Didem Taslan.
ATV / 23.30İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber