Geri Dön

Berna’ya rakip çıktı

‘Eyvah Kızım Büyüdü’nün kadrosuna, Sevilay Öztürk katıldı. Öztürk, Sedat’tan hoşlanan Deniz’i oynayacak

Berna’ya rakip çıktı

Berna’ya rakip çıktı

‘Eyvah Kızım Büyüdü’nün kadrosuna, Sevilay Öztürk katıldı. Öztürk, Sedat’tan hoşlanan Deniz’i oynayacak

MEMETCAN DEMİRAY

Kanal D’nin "Eyvah Kızım Büyüdü" dizisinde artık yeni bir oyuncu var. Eski fotomodellerden Sevilay Öztürk, bu dizide rol alırken ilk kez oyuncu kimliğiyle izleyici karşısına çıkmış olacak. Öztürk, Sedat’ın çalıştığı gazeteye reklam müdürü olarak gelen Deniz adlı çekici kadını canlandıracak. Bu durumda Berna ile Deniz arasında bir rekabet doğacak.

Kalıcı olmak istiyor
Marmara Üniversitesi Radyo - TV bölümünü bitiren Sevilay Öztürk, daha önce de bir dizide rol aldığını, ama "Rumuz Amerika" adlı bu dizinin ekonomik sıkıntılar yüzünden henüz yayınlanmadığını söyledi. İkinci dizi filmi olan "Eyvah Kızım Büyüdü"de oynamanın kendisini çok heyecanlandırdığını belirten Öztürk, sözlerini şöyle sürdürdü: "Böyle kaliteli bir yapımda rol almak istiyordum. Oyunculuk için gereken altyapımın olduğuna inanıyorum. Ama eğitim şart ve ben de yakında tiyatro derslerine başlayacağım. Aksi halde kalıcı olmak çok zor. Haluk Bilginer gibi deneyimli oyuncularla aynı sahneyi paylaşmak da zor bir şey. Ama bana karşı anlayışlı ve sabırlılar."

Sedat kıymete bindi
Kıskanç baba ve büyümekte olan kızı arasındaki ilişkiyi anlatarak yola çıkan, zamanla öyküsünde ve kahramanlarında değişiklikler olan "Eyvah Kızım Büyüdü"de başrolleri Haluk Bilginer ve Yıldız Asyalı üstleniyor. Bu bölümde Sedat’ın çalıştığı gazeteye bir reklam müdürü geliyor. Deniz adlı bu genç kadın Sedat’tan hoşlanınca işler karışıyor.
KANAL D / 20.10

Haftanın ardından
DENEYİMLİ gazeteciler Fikret Bila (Milliyet), Sedat Ergin (Hürriyet) ve İsmet Berkan (Radikal) "Ankara Kulisi"nde haftanın panoramasını çizecekler. Bu haftanın ağırlıklı konuları arasında ekonomik kriz ve bu kez "sakin" geçen MGK toplantısı var.
CNN TÜRK 22.05

Bir şair, iki kitap
DOĞAN Hızlan’a Attila İlhan konuk olacak. "Kimi Sevsem, Sensin" adlı şiir kitabı ve Belgin Sarmaşık’ın yazara gelen mektupları derlediği "Attila İlhan’a Mektuplar" adlı kitap programın eksenini oluşturacak.
NTV 22.05

Zirvenin analizi
İLKER Yasin yönetimindeki "Futbol Mahkemesi"nde ligin zirvesindeki iki takımın analizi yapılacak. F.Bahçe’nin yükselişi ve Galatasaray’ın yaşadığı sorunların nedenleri, Yasin’in yanı sıra Togay Bayatlı ve Atilla Gökçe’nin yorumlarıyla ele alınacak. Program canlı yayınlanıyor.
KANAL D 23.45Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün soğan mücadelesiSafiye Soyman ile eşi Faik Öztürk, salgın nedeniyle eve kapandı. Karantinadaki eğlenceli anlarını paylaşan çiftin videoları beğeni topluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber