Geri Dön

Bu maç bitmez

Bu maç bitmez

Bu maç bitmezCNN TÜRK, Dünya Kupası için teknolojide büyük yatırım yaptı. Hong Kong’tan bu yana "Fly A Way" sistemi ile uydudan anında görüntü geçiyorlar. Dünya Kupası için kiralanan bu sistem ile Brezilya maçı sonrası CNN TÜRK Spor Servisi Müdürü İhsan Topaloğlu ile Ali İsmet Ural ve Milliyet gazetesinin yazarları sıcağı sıcağına stadyumdan sizlere yorumlarını iletecekler. CNN TÜRK yetkilileri "Sanki Ali Sami Yen Stadı’nda bir maç öncesi ve sonrasıymış gibi Kore’de olan biteni yaşatacağız" diyorlar.

Maçların özel analizi
NTV, "Matchstudy" teknolojisi ile özel analizi Brezilya maçında da uygulayacak. Can Bartu’nun konuk olduğu özel yayını Murat Kosova ve Okay Karacan sunuyorlar. Kore’den Fuat Akdağ, Can Bartu, Hıncal Uluç ve Yusuf Namoğlu da bu maçı "Açık Hat" ile sizlere yorumlayacaklar. "90 Dakika"da (20.15) Haşmet Babaoğlu ile Hıncal Uluç ise maçın yorumunu yapacaklar.

BaŞrollerİnİ Süheyl Uygur ile Ayda Aksel’in paylaştığı "Çekirdek Aile", yeni bir bölümüyle ekranda: Trilyoner olmak isteyen Sedat, borsaya girer. Köşeyi dönmeye çalışan Yüksel’in planları ise babasını bile geride bırakır.TRT’nin "kültür.net.trt" programında Orhan Kemal, ölümünün 32. yılı nedeniyle anılıyor. Fikret Otyam, dostu Orhan Kemal’i anlatacak. Günün konuk sunucusu ise Funda Arar.
Yenİden ekrana gelen "Yılan Hikâyesi"nde bugün iki bölüm birden izlenebilir. Memet Ali Alabora’yla Meltem Cumbul’u buluşturan dizide Memoli, bir çatışma sırasında yaralanmıştır. Zeyno ise Erkan’ı ararken kapkaççıların saldırısına uğrar.
Sİyasİ partiler arasında süren Avrupa Birliği tartışması, CNN TÜRK’ün yeni haber kuşağından takip edilebilir. Ahmet Sever’in hazırladığı "Çankaya’da Zirveye Doğru: Partiler ve Avrupa Birliği" adlı program, günde iki kez ekrana gelecek.


23 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni23 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber