Geri Dön

Bu otobüsün durağı yok

‘Hız Tuzağı’nda, fren sistemine patlayıcı yerleştirilen bir otobüsün ‘durmaması’ için verilen mücadele anlatılıyor

Bu otobüsün durağı yok

Bu otobüsün durağı yok

‘Hız Tuzağı’nda, fren sistemine patlayıcı yerleştirilen bir otobüsün ‘durmaması’ için verilen mücadele anlatılıyor

Eski bir polis, bir asönsöre saatli bomba koyar. İki polis memuru da hem bombayı etkisiz hale getirmeye, hem de onu yakalamaya çalışır. Bir gökdelenin asansöründe başlayan film, bir otobüste devam edecek. 1994’te "En İyi Ses" ve "En İyi Ses Efekti" dallarında iki Oscar kazanan "Hız Tuzağı", o yıl en çok izlenen üçüncü film oldu. Günün en ilgi çekici filmlerinden.
KANAL D / 20.30

Farklı zevkler için
Alkışlar: Haftanın kültür sanat etkinliklerinden oluşan ajanda niteliği taşıyan yapım, Serap Aksoy Gürkan imzasını taşıyor.
TV8 / 22.05

Ankara Kulisi: Fikret Bilâ (Milliyet), Sedat Ergin (Hürriyet) ve İsmet Berkan (Radikal), "Referandum tartışmasında kim haklı", "Daralan 2001 - 2002 bütçesi Türkiye’yi taşır mı" gibi sorularla gündemi irdeleyecekler.
CNN TÜRK / 22.15

Bir Yudum İnsan: "Hababam Sınıfı"nın evde kalmış aksi öğretmeni, mahallenin Perihan Ablası, Tango’nun Şehnaz’ı ve Leyla... Nebil Özgüntürk, bu hafta Perran Kutman’ın yaşam öyküsünü anlatıyor.
ATV / 23.30

Magazin D: Tarkan’ın çılgın doğumgünü partisinden notlar, Levent Kırca’nın yorumuyla İbrahim Tatlıses - Asena aşkı, Arto’dan Serdar Ortaç’a "tedavi olsun" tavsiyesi... Müge Anlı Akdağ’ın programında öne çıkan konu başlıkları...
KANAL D / 22.50

Magazin Haberleri Bülteni (28 Mart 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber