Geri Dön

Değişen dengeler

Hasan Cemal ile Erkan Kumcu’nun sunduğu ‘Akıl Defteri’nde ‘terörizm’ konusu ele alınırken, ‘Teke Tek’te ise ‘yeni dünya düzeni’ tartışılacak

Değişen dengeler

Değişen dengeler

Hasan Cemal ile Erkan Kumcu’nun sunduğu ‘Akıl Defteri’nde ‘terörizm’ konusu ele alınırken, ‘Teke Tek’te ise ‘yeni dünya düzeni’ tartışılacak

Türkiye ekonomisini, siyasi gündemi ve yabancı yatırımcının nabzını tutan iki uzman, Milliyet yazarı Hasan Cemal ve Hürriyet yazarı Erkan Kumcu, "Akıl Defteri"nde birikimlerini izleyiciyle paylaşacak.
"Terörizme Karşı Savaş ve Türkiye" konulu ilk "Akıl Defteri"ne, Emekli Büyükelçi, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Cem Duna konuk olacak. Programda Cemal, Kumcu ve Duna, "ABD’yi vuran terör, Türkiye ekonomisini nasıl etkileyecek", "ABD’nin ittifak arayışları Türkiye’nin stratejik önemini nasıl değiştirecek", "Teröre karşı ittifak, Batı ile İslam arasında yeni bir çatışma dönemi yaratacak mı" sorularını irdeleyecek.
CNN TÜRK / 22.10

Yeni dünya düzeni ve Türkiye
Fatih Altaylı bu kez "yeni dünya düzeni"ni ele alıyor. Canlı yayına, İçişleri eski Bakanı ve Bağımsız Milletvekili Mehmet Ağar, emekli MİT mensubu Mahir Kaynak, gazeteci Hüsnü Mahli, yazar Aslan Başer Kafaoğlu ve uzmanlar konuk olacak.
KANAL D / 23.15

Bugün onları da izleyebilirsiniz...
Bizimkiler:
Türk TV tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan "Bizimkiler", 13 yıl boyunca pazar günleri ekrana geldi. Gelenek bu kez bozuluyor ve sevilen dizi 14. yılına başlarken izleyicinin karşısına ilk kez pazartesi günü çıkıyor. Bu değişikliğin nedeni, "daha çok izleyiciye ulaşmak" olarak açıklanıyor.
SHOW TV / 20.45

kültür.net.trt:
Bugün Sevinç Erbulak’ın sunacağı programda Cemil İpekçi ile yapılan bir söyleşinin yanı sıra "Lejyoner" hastalığı tanıtılacak ve tedavi yöntemleri de anlatılacak.
TRT 2 / 10.35

Eskimeyen Dostlar:
Şafak Yavuz’un hazırlayıp sunduğu programa, ekranın en deneyimli ana haber spikerlerinden biri, Gülgun Feyman konuk olacak. BRT / 23.10


Otomobilden müzik çaldı, balkonda göbek attılarDenizli’de bir vatandaş otomobilden müzik çaldı. Evde Kal çağrısına uyan vatandaşlar ile balkonda göbek attı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber