Geri Dön

Film tadında bir akşam

Gününüzü evinizde film izleyerek noktalamak isterseniz, çarşamba ekranı tam size göre...

Film tadında bir akşam

Film tadında bir akşam

Gününüzü evinizde film izleyerek noktalamak isterseniz, çarşamba ekranı tam size göre...

ERMAN ŞENER

MAKSİMUM RİSK
***

KANAL D / 20.35 MACERA
Alain adlı subay, ikiz kardeşini öldürenlerin peşine düşer. ABD’ye giden, ama orada zor durumda kalan Alain, bir Rus lokantasında çalışan kız ve iki sözcük: "Alex" ve "Bohemia" sözcüklerinin sırrı çözüldüğünde her şey ortaya çıkacak. TV’de ilk kez yayınlanıyor.

GAZETE
**

SHOW / 22.45 MACERA
Bir gazetenin ve ikisi de gazeteci olan çiftin öyküsü. The New York Sun gazetesi, maddi zorluklar içindedir. Orada çalışan Henry ise büyük bir haberin peşindedir. Eşi hamile kalınca uzunca bir süre mesleğine ara vermiştir ama, şimdi o da eski günleri özlemektedir. Bütün bunları sık sık esprilere de yer vererek anlatan filmde Michael Keaton ile Robert Duvall başrolde...

ÖLDÜRMEYE TEŞEBBÜS
**

OLAY / 23.45 MACERA
Bo, sporcudur ve takımın amigolarından Liza’yı sevmektedir. Günün birinde onu bir başka erkekle yakalayınca kavga ederler. Ancak Liza bir süre sonra ölü bulunur ve Bo’nun başı derde girer. Başka şeyler anlatacakmış gibi başlayan, ama çok farklı şeyler söyleyen bir film. Başrollerde Paul Sorvino ve Shirley Knight var.

Venüs Deltası
• Oynayanlar: Costas Mandylor, Audie England
• Yönetmen: Zalma King

***

KANAL D / 23.45 MACERA
Bir Anais Nin uyarlaması: İkinci Dünya Savaşı yıllarında Paris’te yaşayan ve önce ışıltılı, renkli geceleri, sonra işgali gören bir kadının öyküsü. "9,5 Hafta", "Vahşi Orkide" gibi filmlerden tanıdığımız yönetmen Zalman King’den ilgiyle izlenen bir film.

Şule Bulut’tan öğle haberleri
Kanal D izleyicisi Şule Zeybek Bulut’u, uzun süredir sunduğu "Bu Sabah" ile tanıyor. Bulut, yeni yayın döneminde öğle haberlerini sunuyor. Adnan Bulut’un hazırladığı "Şule Bulut ile Gün Arası Haberleri", "hızlı ve daha fazla haber" parolasıyla ekrana gelecek.
KANAL D / 13.00

KISA... KISA...
Frekans:
Şafak Ongan’ın programında bu gece Robbie Williams’dan bir Queen yorumu "We’re The Champions"un yanı sıra Yaşar ile son albümü "Masal" üzerine yapılan bir söyleşi de yer alıyor.
CNN TÜRK / 21.15

Ankara Kulisi:
Gazeteciler Fikret Bila (Milliyet), Sedat Ergin (Hürriyet) ve İsmet Berkan (Radikal), Türkiye’nin gündemini oluşturan konuları masaya yatırıyor.
CNN TÜRK / 22.10

Yaşamın Kıyısında:
Çocuğuyla yaşam savaşı veren bir annenin dramı, 11 Eylül saldırısını Ağustos’ta bilen Astrolog Hakan Kırkoğlu’yla yapılan söyleşi, F.Bahçe’den olaylı bir şekilde G.Saray’a transfer olan Hasan Vezir röportajı, programdan üç konu başlığı.
ATV / 23.40İlçeye inen dağ keçilerini görüntüledi, sözleri gülümsettiERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde, koronavirüs nedeniyle vatandaşların evlerinde kalmasının ardından dağ keçileri ilçe yakınlarına kadar indi. Rehber ve fotoğrafçı Şevket Gültekin ilçeye inen dağ keçilerini görüntüledi. Gültekin'in dağ keçilerine seslenmesi gülümsetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber