Geri Dön

Güneri Cıvaoğlu Mısır basınında

Güneri Cıvaoğlu Mısır basınında

Güneri Cıvaoğlu Mısır basınında

       BAŞYAZARIMIZ Güneri Cıvaoğlu'nun Mısır Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek ile yaptığı görüşme, Mısır basınında büyük yankı uyandırdı.
       El Ahram ve El Cumhuriye El Ahbar gazetelerinde yer alan haberlerde, "Mübarek Türk televizyonuna konuştu. Söyleşiyi Kanal D'deki `Durum' programının yapımcısı ve sunucusu ünlü gazeteci Güneri Cıvaoğlu gerçekleştirdi" ifadelerine yer verildi. Gazeteler, Mübarek'in, Türkiye'nin en çok satan gazetelerinden Milliyet'e de bir demeç verdiğini yazdılar.
       Mübarek, Ankara ziyareti öncesinde yapılan söyleşide, Türkiye ile Suriye arasında yaşanan gerilimdeki arabuluculuk rolünü ve savaşı nasıl önlediğini anlattı. Mısır gazetelerinde, her iki söyleşide de Mısır Enformasyon Bakanı Safwat El Şerif ile Cumhurbakanlığı Basın Dairesi Müdürü Nebil Osman'ın hazır bulunduğu vurgulandı.Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğuMalatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Hayvan sevgisiyle sosyal medyada günün kahramanı olan temizlik görevlisi ise çalıştığı Yeşilyurt Belediyesinde çeyrek altın ile ödüllendirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber