Geri Dön

Milliyet'e üç iletişim oskarı

Milliyet'e üç iletişim oskarı

       İSTANBUL Üniversitesi'nin her yıl geleneksel olarak verdiği İletişim Oskarları Ödülü, sahiplerini buldu. Gazetemiz Başyazarı Güneri Cıvaoğlu'nun yanı sıra yazarlarımızdan Osman Ulagay ve Abbas Güçlü de İletişim Oskarları ödülüne layık görülen isimler oldu.
       İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerince yapılan değerlendirmede, Cemal Kutay onur ödülü almaya hak kazandı. Gazetemiz Milliyet, üç ödülle yazılı basında öne çıktı. Ayrıca Uğur Dündar, Ali Kırca, Hulki Cevizoğlu, Tayfun Talipoğlu, Betül Mardin, Doğan Hızlan ödül alan diğer isimler oldu. Yıllardır yaptığı yayınlarla ilkeli haberciliği geniş kitlelere taşıyan Milliyet Gazetesi, eğitim alanındaki öncülüğünü kimseye bırakmıyor. Eğitimdeki deneyim ve birikimlerini okurlarıyla paylaşan Milliyet Gazetesi Eğitim Servisi alanındaki ödüllerine bir yenisini daha ekledi.
       1998 yılı içinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin "Zirvedekiler 98", Çağdaş Eğitim Vakfı'nın "Eğitime Katkıda Bulunanlar" ödüllerine layık görülen Abbas Güçlü, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından "1998'in Başarılı İletişimcileri" yarışmasında ikinci defa ödül almaya hak kazandı. Milliyet Gazetesi, 1998'deki bir başka ödülünü de Kocaeli Üniversitesi'nden almıştı.Magazin Haberleri Bülteni 19 Şubat 2020İşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber