Geri Dön

Platini FIFA değil, UEFA Başkanı...

Okurumuz Bora Esen, 25 Eylül'de Milliyet internette çıkan "horoz dövüşü" haberindeki yanlışı düzeltiyor:

Platini FIFA değil, UEFA Başkanı...

"Haberde ‘FIFA Başkanı Michel Platini ile Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger, video tekrarıyla hakem hatalarını önleme konusunda birbirlerine düştü. FIFA'nın Fransız Başkanı Michel Platini, İngiltere Premier Ligi takımlarından Arsenal'in teknik direktörlüğünü yapan vatandaşı Arsene Wenger'i 'ticarete futboldan fazla önem verdiği gerekçesiyle' ağır bir dille eleştirdi’ deniliyor. 

Yorumum yayımlanmadı
Futbolla az çok ilgili olan biri Platini'nin UEFA Başkanı olduğunu, FIFA Başkanı'nın ise Sepp Blatter olduğunu bilir.
Kaldı ki ben bu haber üzerine haberi eleştiren bir yorum yazdım. Bu yorumumda 'böyle basit bir olayı bilmeyen birinin Milliyet Spor Servisi’nde nasıl çalıştığını aklım almıyor' dedim. Ama internet sitesi yetkilileriniz bu yorumumu bile yayımlama cesareti gösteremediler. Okurların yorumu eğer genel ahlaka ve kamu düzenine aykırı bir ifade içermiyorsa bunları objektif olarak yayımlamak gazetenizin bir sorumluluğu olmalı."

Mezarlıkta bulunan 'Fındık' okulun maskotu olduTokat'ın Turhal ilçesinde mezarlıkta bulunan ve 'Fındık' adı verilen yavru köpek, 37 öğrencili Kayacık Köyü Şehit Haluk Yılmaz İlkokulu'nun maskotu oldu. Okulun bahçesinde yapılan kulübede yaşayan ve forma giydirilen Fındık, zaman zaman derslere de katılırken, öğrencilere keyifli zamanlar geçiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber