Geri Dön

Röportajla hırsız avı!

Röportajla hırsız avı!

Röportajla hırsız avı!

Röportajla hırsız avı!

MİLLİYET İstanbul

Tekel maddeleriyle bir miktar para bulunan minibüsü çalan hırsız, kendini gazeteci olarak tanıtan jandarma timleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Kemerburgaz’da park halindeki Gün - Bak A.Ş’ye ait 34 AK 7335 plakalı minibüs kimliği belirsiz kişilerce çalındı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen jandarma timi, yaptıkları çalışma sonucu minibüsü çalan kişinin Ercan Sökel olduğunu belirledi. Jandarma, Sökel’in bir süre önce karıştığı trafik kazasında televizyon kanallarında görüntüsüyle karşılaşınca, kendisine telefonla ulaşarak, bir televizyon kanalı için röportaj yapmak istediklerini söyledi.

Minibüsü çalmıştı
Röportaj için randevu yerine gelen Sökel, karşısında jandarma timlerini görünce şaşkına döndü. Sökel, sorgusunda minibüsteki tekel maddelerini araba tamircisi olan bir arkadaşının işyerine götürdüğünü, 2.5 milyar liranın da 500 milyon lirasını harcadığını söyledi.İSTANBUL
Berfu Yenenler oğlu Kuzey ile karantina sporu yaptıSunucu Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler, 6 aylık oğlu Kuzey’le yaptığı sporu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber