Geri Dön

Spice Girls dağılmadı!

Spice Girls dağılmadı!


Güven Alkan, müziksever bir Milliyet okuru. En çok sevdiği grupların başında Spice Girls geliyor. Bu yüzden, 13 Ekim tarihli Milliyet’te, ön sayfada Geri Halliwell’in resmini görünce haberi ilgiyle okumuş.
"Haber güzeldi, ama" diye yazıyor Alkan, "Spice Girls’den dağılmış olarak bahsetmeniz dogru değil. Grup dağılmadı. Sadece iki yıl önce Geri gruptan koptu. Öteki üyeler bunun üzerine solo çalışmalar yaptılar, ama geçen sonbahar Geri’siz hazırladıkları ‘Forever’ adlı albümleri çıktı."
Alkan’ın üzüntüsüne bir yenisi eklenmiş daha sonra. Bu kez 16 Ekim tarihli Milliyet’te David Beckham’la ilgili haberde benzer bir ifadeye rastlamış. Bir başka hatayla birlikte... "Haberde Beckham’ın karısı Victoria’dan bahsederken, onun Spice Girls’ün eski üyesi olduğu yazılmış. Victoria gruptan ayrılmadı! " diye yazmış.
Yorum: Alkan haklı. Onun gibi birçok müziksever de yanıltılmış hissedebilir kendisini. İngiliz bulvar gazetelerindeki söylentiye dayalı bazı haberlere rağmen Spice Girls gerçekten de dağılmış değil.
Hatta Virgin şirketi bir süre önce bir yazılı açıklama yayınlayarak grup üyelerinin solo çalışmalara yöneldiğini, grubun yerli yerinde durduğunu" duyurmuştu. Geri ayrıldı, ama Victoria hala grupta. İlgilenmeyenlere minik gelebilir, ama pop müzik tutkunları, hele Spice Girls hayranları için çok önemli bir hata böylece düzeltilmiş oluyor.
Tekrarlamamakta yarar var.

Corona virüse yakalanan Esra Balamir'den haber varEsra Balamir, geçtiğimiz günlerde test yaptırmış ve covid-19 olduğunu açıklamıştı. Evinde tedaviye alınan Esra Balamir, takipçilerine 'iyiyim' mesajı verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber