Geri Dön

TV’yi ağalar bastı

TV’yi ağalar bastı

TV’yi ağalar bastı

Yeni sezonda hemen hemen her kanalın bir köy dizisi var. Üstelik bu dizilerin çok izlendiği de bir gerçek. Kanal D’de yayınlanan "Kırık Ayna"nın senaristi Nuran Devres’e göre, bu moda pek kolay bitmeyecek.
Dört yıl önce "Aşkın Dağlarda Gezeröle köy dizisi trendinin başladığını belirten Devres, geçen yıl yazdığı "Aşk ve Gurur" dizisinin aristokratları anlattığı için pek tutmadığını anımsatırken "Köy öyküleri halka sıcak ve yakın geliyor" dedi.

Kadınlar neden seviyor?
Otantik konuların her millette ilgi çektiğini söyleyen Devres’e göre beğenilen dizilerin ömrü üç yıla kadar çıkabilecek. Kentli kadınların ekrandaki "ağa"ları yakından takip ettiğini anımsattığımızda ise Devres bu durumu şöyle açıkladı: "Galiba kadınlar maço erkek seviyor".
Bugün heyecanlı bir bölümü ekrana gelecek "Kırık Ayna"yı yazmadan önce yaklaşık beş ay hazırlık yaptığını belirten ünlü senarist, köy ve aşiretlerle ilgili bol bol kitap okuduğunu sözlerine ekledi.

Kadir İnanır’ın oynadığı "Kırık Ayna"da bir erkek evlat isteyen Candar Ağa, Mercan’ın kardeşi Menekşe’yi istemek için hazırlıklara girişir. Ancak Mercan’ı görünce, Menekşe’den vazgeçer. Çünkü, Mercan’a gönlünü kaptırmıştır.
KANAL D / 21.45

AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Abbas Güçlü’nün "Genç Bakış" programına konuk oluyor. Sabancı Üniversitesi’nden canlı yayınlanacak programda öğrenciler sorularıyla Erdoğan’ı terletecekler.
KANAL D / 24.00

TRAFİK kazasında anne ve babalarını kaybeden beş kardeşin maceraları... Demir Demirkan, Özgü Namal, Berke Üzrek, Ezgi Eren ve Can-Cem Mutluay oynuyor.
SHOW / 20.30

OSMANTAN’ın sunduğu "Koltuköta bu hafta 1982 Türkiye güzellerinden Belgin Güven Takunyacıoğlu da yarışacak. Türkiye dışında 13 ülkede daha yayınlanan yarışmanın diğer yarışmacısı ise Veli Kızıldere.
KOLTUK / KANAL D / 23.00Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber