TV-Rehberi Senin Mucizen Selçuk Yöntem ile başlıyor

Senin Mucizen Selçuk Yöntem ile başlıyor

09.11.2018 - 10:33 | Son Güncellenme:

Kısa sürede ekranların fenomen programı haline gelen Senin Mucizen, başarılı iş insanı ve MCD Medya Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya’nın ev sahipliğinde kadınlara umut olmaya ve ilham vermeye devam ediyor.

Senin Mucizen Selçuk Yöntem ile başlıyor

Geçtiğimiz sezon başlayan Senin Mucizen programı, ağırladığı konuklar ve konukların samimi açıklamalarıyla kısa sürede ekranların fenomen programı haline gelmişti. MCD Medya ve Lifetime Türkiye Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen Senin Mucizen’e; Ajda Pekkan, İdil Biret, Serra Yılmaz ve Şebnem Bozoklu gibi sanat dünyasının başarılı isimleri konuk olmuştu. Ünlü isimler bugüne kadar açıklamadığı iş ve özel hayatlarına dair birçok konuyu ilk kez Lifetime TV ekranlarında açıklamış; acılarını, kırılma noktalarını ve sonrasında ortaya çıkan mucizeleri Esra Oflaz Güvenkaya’ya anlatmıştı.

Haberin Devamı

Ünlülerin çarpıcı açıklamalarıyla magazin gündeminin ilk sırasına oturan, yaz döneminde ekran yolculuğuna ara veren #seninmucizen’in ilk konuğu usta sanatçı Selçuk Yöntem olacak. Ekranın karizmatik yüzü Yöntem’in; evliliklerini, tiyatroya başlama sürecini, kızıyla olan ilişkisini ve hayatının kırılma noktalarını Esra Oflaz Güvenkaya’ya anlattığı program yeni bölümleriyle izleyecilere ilham kaynağı olmaya devam edecek.

Senin Mucizen 18 Kasım Pazar günü saat 17:45’ de Lifetime TV’de.