TV-Rehberi Suikastçı filmi FilmBox HD'de

Suikastçı filmi FilmBox HD'de

15.10.2018 - 13:35 | Son Güncellenme:

Aksiyon dolu bir macerayı seyircileriyle buluşturmaya hazırlanan FilmBox HD, “Suikastçı” filmini ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Ünlü yönetmen Philip G. Atwell’in yönetmenliğinde seyircilerinin karşısına çıkması beklenen “Suikastçı” filminin başrollerinde; Jet Li, Jason Statham, Nadine Velazquez ve John Lone yer alıyor.

Suikastçı filmi FilmBox HDde

Ortağı kötü şöhretli suikastçı Rogue (Jet Li) tarafından vahşice öldürüldükten sonra, FBI ajanı Jack Crawford (Jason Statham) kaçak katili bulmaya ve ortağının ölümünün intikamını şahsen almaya yemin eder. Ama Rogue izini kaybettirir, ta ki 3 yıl sonra Çin mafyasının lideri Chang (John Lone) ile Japon Yakuza patronu Shiro (Ryo Ishibashi) arasında kanlı bir savaş başlatmak üzere tekrar ortaya çıkana kadar. Bu kez Rogue’u yakalamaya kesin kararlı olan Crawford özel suç uzmanlarından oluşan ekibini dosdoğru bu çatışmanın içine sürükler. Fakat Crawford’ın intikam arzusu mesleki yargılarını gölgeler. Şiddetin dozu artarken Crawford nihayet düşmanıyla yüz yüze gelir ama keşfettiği şey Rogue ya da planları hakkında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığıdır.

16 Ekim Salı günü saat 21.30’da ekranlara gelmeye hazırlanan “Suikastçı” filmini Turkcell TV+, Kablo TV, D-Smart ve FilmBox Live platformları üzerinden izleyebilirsiniz.