Geri Dön
VitrinRoca Infinity ile göz alıcı banyolar

Roca Infinity ile göz alıcı banyolar

Her stile ve ihtiyaca cevap veren yenilikçi banyo ürünlerinin markası Roca, Infinity koleksiyonu ile banyolarda minimalist rüzgarlar estiriyor. 7 farklı rengi ve 3 değişik model seçeneğiyle farklı tasarımdaki banyolara uyum sağlayan Infinity, modern çizginin geleneksel kullanımla harmanlandığı göz alıcı bir şıklık yaşatıyor.

Roca Infinity ile göz alıcı banyolar

Ultra ince ve hafif parçalar tasarlamaya izin veren özel Roca Fineceramic® teknolojisi kullanılarak hazırlanan Infinity koleksiyonu, biçim ve işlevselliği de bir araya getiriyor. Geniş bir lavabonun yanında kullanılacak aksesuar ve kişisel eşyaları yerleştirmek için ayrı ızgaralı alan ile kullanıcı konforunu artırıyor. Gizli gideri ise tasarımı daha şık ve fonksiyonel hale getiriyor.

Farklı banyo alanlarında maksimum konfor ve estetik deneyimi sunmak için tasarlanan koleksiyon, çeşitli ölçü seçenekleri ile de çok yönlü kullanım avantajı sağlıyor. 60 cm’lik lavabo modeli en kompakt banyolara uyum sağlarken, 80 cm'lik ve 110 cm’lik modeller daha geniş alanlarda yerini alıyor.

Hem kamusal alanlar hem de tüm banyo tasarımları için uygun bir tasarıma sahip olan Infinity koleksiyonunda, düz ve kavisli hatlar mükemmel bir uyumla birleşiyor. Mat yüzeyiyle kadifemsi bir dokunuş hissi veren koleksiyon; beyaz, mat beyaz, inci, bej renkleri ile geleneksel banyo alanlarını zarif havası yaşatılabilirken; oniks, kahve ve mat grafit renkleriyle de daha modern ve iddialı tasarımlardan hoşlananlara hitap ediyor.

Sektörün prestijli tasarım ödülü Red Dot Awards’ta toplam 6500 katılımcı arasından “en iyi tasarım” olarak seçilen Infinity koleksiyonu, iç mimar Fernanda Marques’in imzasını taşıyor. Marques’in modern çizgilerle sofistike dokunuşları buluşturan tasarım anlayışı, Infinity Koleksiyonu’da vücut buluyor. Rafine stilinin özünü Brezilya, Miami, Londra ve Lizbon gibi dünyadaki birçok kente taşıyan tasarımcı, AD Awards, Interior Design Best of Year Honoree, Property Awards gibi ödüllere layık görüldü.