Geri Dön
VitrinYorumcunuz bilgisayarınızda

Yorumcunuz bilgisayarınızda

Yorumcunuz bilgisayarınızda

Yorumcunuz bilgisayarınızda
Yasin KesenOfis araçlarınızı sipariş etmekten ilişkileriniz hakkında yorum yapabilen "Aşıklar Tarotu" programına kadar her şey sanal ortamda seyahat edenlerin hizmetinde..Bu radyoyu kafama taktım!
Dolaşırken, çalışırken veya başka bir işle meşgul olurken radyo dinleyebilmek size keyif veriyorsa bu radyo tam size göre. Radyoyu cebinizde taşımanız veya kemerinize takmanız da gerekmiyor. 2 adet kalem pil ile çalışan "şapkalı radyo" kulaklığı ile birlikte 15 sterlin karşılığında http://www.innovations.co.uk adresinden sipariş edilebilir.

Bugün beni seviyor mu?
Yorumcunuz bilgisayarınızda
Sizin hakkınızda, partneriniz hakkında, ilişkiniz hakkında ve gelecek hakkında detaylı yorumlar yapan ilk Türkçe Tarot programı Superonline'ın içerik ortağı olduğu Yorumcu tarafından sanal ortamda kullanıma sunuldu. Aşıklar Tarotu'nun yirmi iki kartı aşk ve ilişkiler hakkındaki sorularda odaklanmak üzere özel olarak dizayn edilmiş ve yorumlanmış. Aşk ve ilişkiler hepimizi ilgilendiren ezeli sorunlardır. Karmaşa ve belirsizlik anlarında hepimiz akıllı bir rehberin yardımına ihtiyaç duyarız. Aşıklar Tarotu programı ile her bir kartın sembolik anlamlarının yorumlanmasıyla ileri düzeyde keşifler yapmanıza olanak veriliyor.
Sizin hakkınızdaki bölüm, kişisel sorunlarınızla ve anlık duygularınızla ilgili tanımlamalar yapıyor. Partneriniz hakkındaki bölüm, onun o andaki ruh durumunu ve genel tutumunu bildiriyor. O ana dek süregelen yakınlığınızı ve tecrübelerinizi de yansıtabiliyor. İlişkiniz hakkındaki bölüm, birlikteliğinizin şu anda sizin için ne ifade ettiğini anlatıyor, ilişkinin nasıl gelişebileceğini gösteriyor. Gelecek hakkındaki bölüm, bilinmeyen ile ilgili bir fikir edinme şansı veriyor. O anda bile işlerlikte olan, ancak sizin farkında olmadığınız güçleri takip etmenizi sağlıyor.
Sadece Windows98 ile çalışabilen, http://www.yorumcu.com'dan bilgisayarınıza yükleyeceğiniz Aşıklar Tarotu programını 15 günlük bir deneme süresi sonrasında beğenir ve kullanmaya devam etmek isterseniz 4 milyon 500 bin lira gibi küçük bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Ofisinizin yeni üyesi
Xerox ilk renkli yazıcı - tarayıcı - fotokopi makinesi modelini çıkardı. WorkCentre XK35c adlı model, ofisteki bütün ihtiyaçlarınızı çok yer kaplamadan karşılamanız için tasarlanmış. Diğer markaların sunduğu modellerde tarama, kağıdı makinenin içinden rulo ile geçirerek yapılıyor ve bu kitap türü dokümanlardan tarama yapmanızı engelliyor. Bu modelde ise tarama işlemi müstakil tarayıcı rahatlığı ile yapılabiliyor. Dakikada 8 siyah / beyaz, 3 renkli sayfa basabiliyor veya 3 siyah / beyaz veya 1.5 renkli sayfanın fotokopisini çekebiliyor. Xerox'un 435 dolar ücretle piyasaya sunduğu bu modeli ofisinize üye olarak almak isterseniz http://www.amazon.com'dan 350 dolar kampanya ücreti ile sipariş edebilirsiniz.

Ses kaydederken kaset gerekmiyor
Toshiba, ses kaydetme ihtiyacı olanlara hizmet edecek 4 yeni modelini piyasaya sundu. AVS İletişim'in distribütörlüğü ile Türkiye'ye getirilen bu cihaz serisi alternatif ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte. DMR60X, DMR130X ve DMR260X modelleri 141x28x16 mm. boyutlarında ve 14 saat pil ömrü ile sırasıyla 60, 131, 263 dakika kayıt yapma imkanı sunuyor. DMRSX1 modeli ise 93.5x57x16.5 mm. boyutlarında ve 14 saat pil ömrü ile 66 dakika kayıt yapma imkanının yanında bilgisayara doğrudan ses aktarabilme özelliğine de sahip. Daha ayrıntılı bilgi edinmek veya bu cihazı satın almak isteyenler distribütör firmanın http://www.avs.com.tr web adresinde bir tur atabilirler.

Sanal alışveriş adresleri
 • http://www.GolfinglyYours.com
 • http://www.StarBucks.com
 • http://www.FragranceCounter.com
 • http://www.GiftsGalore.com
 • http://www.SteamerTrunkMerchants.com
 • http://www.ElegantGiftShop.com
 • http://www.Shop-Island.com
 • http://www.GiftCertificates.com
 • http://www.jsn.com
 • http://www.levenger.com
 • http://www.damark.com
 • http://www.wimall.com
 • http://www.dc-sat.com
 • http://www.On-Off.com
 • http://www.GoldCoastAfrica.com


  yasinkesen@birikim.net
 • bu haberleri kaçırma

  İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler