Geri Dön
AdanaADANA ASKİ SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ BELİRLENDİ

ADANA ASKİ SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ BELİRLENDİ

ADANA ASKİ SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ BELİRLENDİ

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Adana ASKİ Spor Kulübü Genel Kurulu yapıldı. Genel kurulda Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü onursal başkanlığa seçildi. ASKİ Genel Müdürü Rahmi Pekar da kulüp başkanı oldu.
Rahmi Pekar, Osmaniyespor’un 1. Lige yükselmesinin ardından bölgenin basketbol için çok önemli bir nokta haline geldiğine dikkat çekti. Başkan Pekar, “Adana ASKİ Spor isim olarak yeni olabilir ancak bizler yıllardır basketbol sporu ile iç içe olan kişileriz. Ceyhan’da 13 yıldır devam eden basketbol ekolü ve istikrarlı yapılanma artık bütün Adana’ya yayılacaktır. Adana ASKİ Spor, Adana şehrinin ve Adanalının takımı olacaktır. Takımımız Adana’ya ve Türk sporuna hayırlı olsun” dedi.
Adana ASKİ Spor Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
Onursal Başkan Hüseyin Sözlü, Kulüp Başkanı Rahmi Pekar, Asbaşkan ve Başkan Vekili Sedat Sözlü, Genel Menajer ve Dernek Sorumlusu Fatih Yücel, Mali Koordinatör ve Finansal Yapılanma Sorumlusu İlbars Alpman, İdare Amiri Murat Cevheribucak, Basketbol Şube Sorumlusu Ercan Afşar, Kamu Kurumları Sorumlusu Hüseyin Tumlukolcu, Yatırım ve Projeler Sorumlusu Fikret Doğan, Sosyal ve Kültürel Projeler Sorumlusu Mustafa Haki Buhari, Reklam Pazarlama ve Kaynak Oluşturma Sorumlusu Yasin Dikilitaş.
Genel Kurul'da, kulübün Sosyal ve Kultürel Projeler Sorumlusu Mustafa Haki Buhari, kendi yazdığı Benim Yarim Nülifer Çiçeği isimli kitabı dağıttı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber