Geri Dön

Başkan Erdem, yangında evleri zarar gören aileleri ziyaret etti

Başkan Erdem, yangında evleri zarar gören aileleri ziyaret etti

Başkan Erdem, yangında evleri zarar gören aileleri ziyaret etti

Ceyhun ÖZER/CEYHAN(Adana),(DHA)- CEYHAN Belediye Başkanı Hülya Erdem, Adana'nın Kozan ilçesinde 23 Ağustos'ta çıkan orman yangını nedeniyle evleri ve hayvanları zarar gören vatandaşları ziyaret etti.
İlçeye bağlı Kuyubeli köyünde dört gün önce başlayan yangın kontrol altına alındı. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem çalışmaları incelemek üzere CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, Adana Milletvekili Orhan Sümer, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tekin ve ilçe başkanları ile birlikte yangında zarar gören Çamlarca, Karahamzalı, Çürüklü, Kuyubelli Mahallelerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileği iletti.
Yangında zarar gören vatandaşlarla sohbet eden Başkan Erdem, çok büyük acı yaşadıklarını dile getirdi. Başkan Erdem, “Çok sıkıntı yaşamış olmalarına rağmen çok dik durdular, çok sabırlı oldular, onların acısı bizim acımızdır. Kozan ilçemizde çıkan bu yangında hayvanlarımızın, çoğu evlerimizin zarar görmesi beni derinden üzdü. Ailelerimizin dertlerini dinledik, elimizden geleni yapmak için onların acısına ortak olduk. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun ve bir daha yaşatmasın" dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber