Geri Dön
MerkezADANAGİAD'ta Ali Can Boğa dönemi

ADANAGİAD'ta Ali Can Boğa dönemi

ADANAGİAD'ta Ali Can Boğa dönemi

ADANAGİAD'ta Ali Can Boğa dönemi

ADANA,(DHA)- ADANA Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Genel Kurulu’nda, Ali Can Boğa başkan seçildi.
Bu sene kuruluşunun 30’uncu yılını kutlayan ADANAGİAD'ın seçimli Olağan Genel Kurulu, bir otelde gerçekleştirildi. Adana iş dünyasının temsilcilerini buluşturan genel kurul, ilgi gördü. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulda, divan başkanlığını ADANAGİAD Kurucu Başkanı Nuri İzci yaparken, divanda Yakup Bulut ve Ümit Onatça görev üstlendi.
Katılımcılara seslenerek duygularını paylaşan ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, ADANAGİAD ailesinin tüm bireylerine teşekkür etti. Pandemiyle birlikte çok zorlu bir dönemde görev aldıklarını belirten Halid Milli, 30’uncu yaşını kutlayan ADANAGİAD'ın önemini ve ortaya koyduğu başarılı projelerini anlattı. Kentin en önemli sivil toplum kuruluşlarından birisinin ADANAGİAD'ın bir aile olduğuna dikkat çeken Milli, yönetim kurulunda yer alan isimleri sahneye davet ederek iş insanlarına teşekkür plaketi sundu.
Faaliyet ve denetim raporlarının okunup onaylandığı, tüzükle ilgili bazı değişikliklerin yapıldığı genel kurulda söz alan ADANAGİAD Kurucu Başkanı Nuri İzci de, dernek ve Adana için elini taşın altına koyan herkesi kutlayıp tebrik etti.
‘AŞILMAYACAK ENGEL YOK’
Tek listeyle seçimin yapıldığı genel kurulda başkanlık görevine secilen Ali Can Boğa ise gösterilen ilgiye ve verilen desteğe teşekkür etti. Pandemi süreciyle beraber hem Türkiye hem Adana'nın zorlu bir süreç yaşadığını, toplumdaki herkesin bundan etkilendiğini belirten Boğa, "Bilinmeli ki sorun varsa çözüm de vardır. Bunun için gerekli ve yeterli insan birikimi ile tecrübemiz olduğu gibi her türlü engeli aşacak potansiyelimizin bulunduğunu da biliyoruz. Yeter ki çağın gereklerine ayak uydurup zamanında ve gerekli adımları atabilelim. Biz inandıktan ve kararlılıkla harekete geçtikten sonra önümüzde bir engelin kalacağını sanmıyorum. Bu dönem birlikte görev yaptığım değerli Başkanım Halid Milli ve çok kıymetli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.
Yaptığı konuşmanın ardından ADANAGİAD Başkanı Ali Can Boğa, görevi devraldığı Halid Milli'ye, teşekkür plaketi sundu.
Ali Can Boğa başkanlığındaki ADANAGİAD'ın yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı:
"Cenk Yakın, Hakkı Mert Dağsuyu, Zeynep Madenci, Melda Kaya, Dinçer İşisağlam, Murat Erşahinoğlu, Ali Özçete, Mert Bigay, Nazmi Emrah Keskin, Özkan Özkaya, Hatice Yüksel Doğru, Mustafa Şahbaz, Zeynep Cansu Çalık, Ahmet Duran Teke, Görkem Öz, Ahmet Hamdi Ekici, Selen Doğru, Mustafa Kemal Özdoğru ve İbrahim Leventerler."

 

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber