Geri Dön
MerkezBaşkan Akay’dan Bahçeşehir’e dört müjde

Başkan Akay’dan Bahçeşehir’e dört müjde

Başkan Akay’dan Bahçeşehir’e dört müjde

Başkan Akay’dan Bahçeşehir’e dört müjde

ADANA,(DHA)- SEYHAN Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Bahçeşehir Mahallesi'nde gerçekleştirilen halk buluşmasında mahalle halkına 4 müjde birden verdi. Yapımına başlanan parkın iki hafta içinde tamamlanacağı belirten Başkan Akay, pazar yerinin üstünün kapatılacağını, mevcut spor tesisinin üstüne Bilgi Evi ve yaş almış vatandaşlar için bir dinlenme alanı yapılacağını söyledi.
Başkan Akay’ın, her hafta bir mahallede gerçekleştirdiği halk buluşmalarının bu haftaki adresi Bahçeşehir Mahallesi oldu. Muhtar Hasan Ali Berktaş ve mahalle halkının yoğun katılımıyla muhtarlık hizmet binasının yanında gerçekleştirilen toplantıda, Başkan Akay Bahçeşehir Mahallesi’nin Seyhan’ın en güzel mahallelerinden biri olduğunu vurguladı. 
Yapımına başlanan çocuk parkı ve dinlenme alanının yaklaşık iki hafta içinde bitirilerek halkın hizmetine sunulacağını ifade eden Başkan Akay, mahalle sakinlerine üç müjde daha verdi. Akay, “Bu mahalle için tespit ettiğimiz ve çalışmasını yaptığımız üç şey var. Pazar yerinin üstünün kapatılması, mevcut spor tesisinin üzerine Bilgi Evi'nin yapılması ve yaş almış vatandaşlarımız için bir dinlenme alanı üzerine çalışıyoruz” diye konuştu. 
Başkan Akay’ın konuşmasının ardından çoğunluğunu kadınların oluşturduğu mahalle sakinleri Seyhan Belediyesi’nden hizmet taleplerini aktardı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber