MerkezBaşkan Çetin: Çok iyi takım oluşturduk

Başkan Çetin: Çok iyi takım oluşturduk

08.09.2022 - 13:09 | Son Güncellenme:

Başkan Çetin: Çok iyi takım oluşturduk

Başkan Çetin: Çok iyi takım oluşturduk

ADANA,(DHA)- ÇUKUROVA Belediyesi ADS Kadın Voleybol Takımı bu sezon mücadele edeceği Sultanlar Ligi hazırlıklarını sürdürüyor.
Yaklaşık bir hafta önce toplanan Çukurova’nın Sultanları, Başantrenör Mustafa Umut Uysal yönetiminde çalışmalarını ASKİ Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştiriyor. Takımın son çalışmasını Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de izledi. Antrenmanın sonunda kadın voleybolculara baklava ikram eden Çetin, “İyi bir takım oluşturduk.  Adanalıların heyecanla maçların başlayacağı tarihi beklediğini biliyorum. Sizlerin başarılı olacağına da inanıyorum. Ekim sonunda başlayacak lig öncesi Ankara’da Türkiye Kupası grup maçları oynayacağız. Bu maçlar da lig öncesi takımın durumunu görmek açısından önemli bir test olacak. Orada iyi maçlar çıkaracağınıza inanıyorum. Bizler her zaman yanınızda olacağız. Başarılar diliyorum” diye konuştu.
Bu yıl Adana Demirspor Kulübü ile güçbirliği oluşturarak takımın adının Çukurova Belediyesi ADS olduğunu belirten Çetin, “Böylece daha da güçlendik. Adana Demirspor futbolda, biz de voleybolda başarılı sonuçlar alarak Adana’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi. Ukrayna Milli Takımında bulunan Olesia Rykhliuk ve Azerbaycan Milli Takımında bulunan Olena Alekseyevna Kharcehko milli maçların ardından takıma katılacaklar. (DHA)

FOTOĞRAFLI