Geri Dön

Kılıçdaroğlu’na el emeği göz nuru hediyeler

Kılıçdaroğlu’na el emeği göz nuru hediyeler

Kılıçdaroğlu’na el emeği göz nuru hediyeler

ADANA,(DHA)- ÇUKUROVA Belediyesi’nin Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’ne katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Gülen Yüzler Kadın Kooperatifi’nde üretilen el emeği göz nuru ürünler hediye edildi. Kılıçdaroğlu’na ayrıca Çukurova Belediyesi Spor Kulübü’nün forması da takdim edildi.
Çukurova Belediyesi’nin Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’ne katılmak üzere 28 Kasım’da Adana’ya gelen Kemal Kılıçdaroğlu, törendeki konuşmasının ardından hoş bir sürprizle karşılaştı. Çukurova Belediyesi’nin öncülüğünde kurulan Gülen Yüzler Kadın Kooperatifi’nde üretilen el emeği göz nuru ürünler CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na hediye edildi.
Gülen Yüzler Kadın Kooperatifi Başkanı İlknur Özcan ve Başkan Yardımcısı Ayşe Atay; Adana pamuğundan üretilen battaniye, bakır işlemeli tepsi, Adana temalı ahşap oyma tablo ve kooperatif bünyesindeki kadınların dokuduğu bir halıyı Kemal Kılıçdaroğlu’na hediye etti.
Gülen Yüzler Kadın Kooperatifi Başkan Yardımcısı Ayşe Atay, tüm ürünlerin Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in kullanıma sunduğu atölyelerde üretildiğini söyledi.
Ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu’na Türkiye Kadınlar 1’inci Voleybol Ligi’ndeki Adana’nın ilk ve tek temsilcisi Çukurova Belediyesi Spor Kulübü forması da hediye edildi.
Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Selçuk Esmen ve kulübün Genel Menajeri Teslime Yüksel, üzerinde Kemal Kılıçdaroğlu yazan 01 numaralı formayı sundu.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber